Чому британці танцюють на кухні

західна преса пише про таке:

  • Чому британці танцюють на кухні
  • Зворотний бік Вімблдону
  • Як запобігти деменції

Потанцюємо?

 

Майже третина британців переходить від фітнесу та дієт до занять танцями, повідомляє Sun.

Видання посилається на дослідження, яке встановило, що 16% опитаних танцюють понад три рази на тиждень.

Водночас найбільш популярним місцем такої активності є не спеціалізовані студії, а кухня. Можливо, так складається тому, що кожен десятий танцівник оцінює свій стиль як “старомодний”, або тому, що 16% респондентів вважають, що мають “дві ліві ноги”.

Найбільш популярним танцювальним хітом серед британців є композиція групи Queen “Don’t Stop Me Now”. До першої п’ятірки також потрапили ‘Dancing Queen” групи Abba, “Living On A Prayer” Bon Jovi, “I Wanna Dance With Somebody” Вітні Х’юстон та “Sex On Fire” у виконанні Kings of Leon, пише Sun.

Навколотенісна злочинність

 

Independent пише про зростання рівня злочинності під час славнозвісного Вімблдонського тенісного турніру.

Видання посилається на дані поліції, яка зареєструвала десятки правопорушень, включно з двома випадками сексуального домагання, навколо та на трибунах Вімблдона.

Поки Роджер Федерер і Новак Джокович грали в чоловічому фіналі, Скотленд-Ярд повідомив, що більшість правопорушень були пов’язані з вживанням наркотиків, але був і один випадок домашнього насильства. За словами поліції, кількість арештів зростає вже третій рік поспіль.

Цього разу поліцейські затримали 16 осіб – на три більше, ніж минулого року. Крім того, 5 осіб були оштрафовані за порушення правопорядку.

 

В 11 випадках поліцію викликали, коли знаходили підозрілі сумки. Цікаво, що попри те, що загальна кількість глядачів, які відвідали Вімблдон цього року склала принаймні 471 тисячу людей, поліцейські зупинили і обшукали лише 128 осіб.

Звичайно, не обійшлося без роботи з квитковими спекулянтами. Цього року 35 з них отримали попередження.

“Кількох людей”, які випили зайвого, поліція “попросила піти” з Вімблдону, додає Independent.

Генетична схильність – не вирок

 

Здоровий спосіб життя зменшує ризик деменції, пише Daily Mail.

За словами британських дослідників, правильний підхід до життя зменшує ризик хвороби на третину.

У своєму дослідженні вони встановили, що гіпотетичний приклад людини, яка веде здоровий спосіб життя виглядає наступним чином: той, хто не палить і їздить на велосипеді принаймні 2,5 години на тиждень. Водночас ця людина дотримується збалансованої дієти, що містить понад три порції фруктів і овочів на день, споживає рибу двічі на тиждень, рідко вживає м’ясні продукти та випиває максимум одну пінту пива (близько півлітра) на добу.

Науковці переконані, що такий спосіб життя суттєво знижує ризики деменції навіть якщо до неї існує генетична схильність.

“Ми сподіваємося, що зміна способу життя може допомогти запобігти деменції чи відтермінувати її. Існує велика ймовірність того, що це допоможе людям з високими генетичними ризиками, тому це добра новина та причина для оптимізму”, – каже один з авторів дослідження доктор Девід Ллевеллін.

За словами доктора Керол Рутледж, попри те, що ми не можемо змінити свої гени, дослідження дає надію, що зміна способу життя може “змінити ставки на нашу користь”.

Стосовно групи ризику, на думку вчених, її типовий представник регулярно палить, не робить регулярні фізичні вправи і їсть фрукти та овочі рідше ніж тричі на день. Натомість такі люди віддають перевагу м’ясним продуктам, м’ясу і випивають в середньому три пінти пива на день, зазначає Daily Mail.

Огляд підготував Ілля Глущенков, Служба моніторингу BBC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *