Нічого протиставити прийдешній атаці на Придністров’я рф не зможе – депутат держдуми рф Алксніс

Придатних боєприпасів на складах в Ковбасні в тимчасово окупованому рф Придністров’ї практично не лишилось.

Про це повідомив у телеграм-каналі депутат держдуми рф Віктор Алксніс.

“Із 42 тисяч тонн було вивезено 24 тисячі тонн. На складах лишилося близько 18 тисяч тонн. В основному застарілих боєприпасів періоду Великої Вітчизняної війни, боєприпасів зі строками зберігання і непридатних для застосування. Залишилася велика кількість авіаційних бомб. Залишилося небагато несправної бронетехніки застарілих зразків”, – пише він.

Тому, за його словами, розпалювати пристрасті навколо складів у Ковбасні навряд чи варто.

“Жодної екологічної катастрофи та серйозних руйнувань навіть у разі їх вибуху не буде”, – зауважує російський депутат. Втім, він, у дусі російської пропаганди, допускає, що Україна нібито може атакувати Придністров’я.

“І трагічна реальність у тому, що нічого протиставити цій прийдешній атаці на Придністров’я рф не зможе. І сотні тисяч громадян росії, які там проживають, а також наші військовослужбовці, які проходять там військову службу в Оперативній групі російських військ перетворилися на заручників. І навіть смертників. А найголовніше – посади, прізвища, імена та по батькові людей у ​​керівництві росії та у командуванні російської армії, які довели ситуацію до цього, загальновідомі. Але ніхто з них до відповідальності не притягнений”, – резюмує він.

Російські арсенали у Придністров’ї та військові бази порушують умови перебування на території Молдови та загрожують Одеській області України, це джерело тероризму та нелегального обігу зброї, наркотиків, цигарок, спирту у Європі.

Демілітаризація Придністров’я значно підвищить безпеку України.

натисни MIXADVERT

аш