Вступ у конфлікт з РФ: у Польщі роз’яснили заяву посла

У посольстві Польщі заявили, що слова посла стосовно можливого вступу його країни у конфлікт з РФ хибно інтерпретували. В диппредставництві наголосили: він лише говорив про загрозу Польщі з боку Росії.

Посольство Польщі у Франції вважає, що окремі ЗМІ “у відриві від контексту” інтерпретували слова посла Яна Емеріка Ростишевського про те, що “якщо Україна не зможе відстояти свою незалежність, у нас (Польщі. – Ред.) не буде вибору, ми будемо змушені вступити в конфлікт”. Про це йдеться у заяві дипмісії, опублікованій у неділю, 19 березня.

У посольстві зазначили, що під час інтерв’ю телеканалу LCI посол міркував про необхідність підтримки України союзниками та розповідав “про загрозу, яку Росія становить для Європи та європейських цінностей”.

“Уважне прослуховування всієї розмови дозволяє зрозуміти, що не було заяви про пряму участь Польщі в конфлікті, а було лише попередження про наслідки поразки України, можливість нападу Росії або залучення у війну інших країн Центральної Європи – країн Балтії та Польщі”, – наголосили у дипмісії.

натисни MIXADVERT

аш