Максим Тимошенко та Михайло Мимрик нагороджені найвищою почесною відзнакою “Золота зірка мецената”

Гарні новини надходять з НМАУ ім.П.І.Чайковського! Академія підтримала Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль – конкурс “Духовні джерела”, про який багато писала преса. Відповідно, люди причетні до організації акції отримали нагороди.
Максим Тимошенко та Михайло Мимрик нагороджені найвищою почесною відзнакою “Золота зірка мецената”

За підтримки Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського у Малому залі НМАУ ім. П.І. Чайковського пройшов XV Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль – конкурс “Духовні джерела”, який зібрав у творчому колі юних виконавців з різних країн світу.

Голова Оргкомітету конкурсу – кінорежисер, доктор мистецтвознавства, професор Валерій Степанян – Григоренко висловив вдячність Максиму Тимошенку за міцну підтримку фестивалю та сприяння розвитку української культури.

За активну громадянську позицію та вагомий особистий внесок в розвиток мистецтва, відродження духовності Українського народу та патріотичне виховання молоді з благословіння Української православної церкви найвищою почесною відзнакою “Золота зірка мецената” було нагороджено ректора Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського Максима Олеговича Тимошенка та проректора з виховної, творчої роботи та міжнародних зв’язків Михайла Романовича Мимрика.

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*