прояви свої аналітичні здібності – вміння читати між рядків

НЕ ЗРАДЬ НЕНЬКУ, ВИБОРЕЦЬ
Вибори – це наша індивідуальна політика, а наш вибір – це прояв нашого політичного мистецтва. Подивись на цей набір всякої людської всячини у бюлетенях – амбіції, зрада, дилетантство, очевидна неспроможність і подеколи – уяви собі (!) – щирі переконання, вони теж трапляються…

Подивись уважно на цей пасьянс і цілком може виявитися, що аж ніяк не можна тобі голосувати як раз за переконання, навіть, якщо вони на 100% співпадають з твоїми власними. Бо тоді голос твій просто пропаде, разом з десятками, а то й сотнями тисяч голосів однодумців, бо не подолає твій список-обранець 5% бар’єр і тоді там уже такий пасьянс буде в Раді, що всім надіям кінець.

А за кого тоді голосувати, щоб наскільки це можливо, підвищити Україні шанси, які залишилися щеп, відсунути від неї катастрофу? Ламай голову…

А не піти на ці вибори «дочасні», до того ж наскрізь незаконні, сконструйовані під відомо чиї забаганки, ніяк не можна, бо низька явка у твоєму регіоні і гарантовано висока в деяких інших – це означає, що більше депутатських мандатів буде у тих, кому не в парламенті місці, а в унітазі політичному.

Зіпсувати бюлетень? Ну, ти ж не «шредер» який-небудь! А інформації для прийняття відповідального рішення – катма, а соціологи щось мутять з питаннями і похибками, а відтак, у рейтингах – жах сьогодні ще жахливіший за жах учора.

А ЗМІ, між тим, заливають мізки пропагандистським трешем, а сусіди твої від цих роликів сказилися, а інші сусіди – продалися «за гречку», а інші – просто природні ідіоти, а ті, свої, про кого ти знаєш, що їх багато, загубилися десь у соцмережах без орієнтирів і віконець, через які можна хоча б висунутися, показати себе. От і вирішуй, політик, від якого залежить все, прояви свої аналітичні здібності – вміння читати між рядків, чути між слів та бачити поза кадром.

Не зрадь Неньку, удачі тобі…

Sergij Tikhy

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*