Максим Тимошенко виступив на радіо

Процес оновлення в Національній музичній академії України ім.П.І.Чайковського викликає постійний інтерес у журналістів.

Цього разу ректор НМАУ Максим Тимошенко завітав до студії Емігрантського радіо, де в прямому ефірі розповів про стан справ у славнозвісній Академії.

#КультУра! з Vasyl Romanchyshyn.

Про відродження минулої слави Національної музичної академії ім. П. Чайковського говоримо з ректором, професором Максим Олегович Тимошенко.

Емігрантське радіо – перше в Україні емігрантське радіо з Києва!
Наприкінці 2017 року, відчуваючи на собі відтік громадян України, які вирішенням своїх фінансових, соціально – побутових та інших проблем знайшли трудову, освітню еміграцію, ми не змогли лише дивитись за вказаними процесами.
Будучі стурбованими сьогоденними проблемами, з якими зіштовхується кожен емігрант, наша команда зорганізувалась з метою створення інтернет радіо, яке зможе сприяти усезростаючому контингенту наших земляків за кордоном відчувати себе причетними до єдиної і неділимої української родини, сприяти їм у спілкування між собою, допомагати долати виникаючі труднощі.
І ось, 26 березня 2018 року, на хвилях Емігрантського радіо пролунала перша година інформаційно-розважальної програми ранкового ефіру, яка з 06 квітня цього року розпочала свою відео трансляцію на сторінці радіо у Фейсбуці.

 

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*