Українську музику традиційно почали зганяти в «мовні гетто»

Інформаційна війна: «русскій мір» поступово, але впевнено відвойовує свої позиції в Україні.

Тепер на київській радіостанції Nostalgie 99FM.
У 2017 році станція пройшла переформатування та протягом двох років транслювала лише зарубіжну та українську музику. Проте вже з теперішнього понеділка ситуація змінилася.
Українську музику традиційно почали зганяти в «мовні гетто», у випадку Nostalgie це 7.00 – 7.35, а також у пізній вечерній час – після 21.00.
Це було зроблено щоб вивільнити слоти для російської музики. Вже кілька днів протягом дня в ефірі з‘явилась російськовомна музика.

Сьогодні ціла низка мовних активістів в коментарях на сторінці радіостанції поставили питання ЧОМУ ТАК СТАЛОСЯ?
За кілька годин всі коментарі були видалені, а доступ до коментування заблокований. Ось вона – свобода слова.
Запитати про те чому нам нав‘язують рашизм – заборонено.

Цікаво, що у 2017 році радіостанція перейшла під управління холдинку «Люкс» мера Львова Андрій Садовий. Фактичними власником станції є Сергій Горовий, голова правління ПАТ «Київгаз», він же зять співголови Опозиційної платформи «За життя» Юрія Бойка.
Такий собі симбіоз «патріотичного» мера та представників проросійської ОПЗЖ.

2 керівники станції гралися в патріотичність і нарешті показали істинну суть – подальша русифікація та «мовні гетто» для державної мови.

Такого немає в жодній державі світу…

P.S. Це не єдиний випадок мовних гетто для української. Аналогічна ситуація на багатьох радіостанціях. Зокрема писав про POWER FM Ukraine, DJFM Ukraine, NRJ Ukraine, Наше Радіо, Бизнес Радио (Business Radio) Бізнес Радіо, Люкс ФМ та інші.

Андрій Смолій

натисни MIXADVERT

аш

Be the first to comment

Leave a Reply