зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Аргентинської Республіки

У стінах Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського відбулась зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Аргентинської Республіки в Україні Еленою Летісією Тересою Мікусінські та ректором Академії Максимом Олеговичем Тимошенком. На зустрічі були присутні проректор з виховної, творчої роботи та міжнародних зв’язків Михайло Мимрик, радник ректора з творчих і міжнародних питань Леся Олійник та донька президента Уганди – відома джазова співачка Накабірі Амуті Бінайсі.

Візит до Академії став однією з перших офіційних зустрічей Елени Летісії Тереси Мікусінські в Україні у якості посла.

Сторони у теплій, дружній атмосфері обговорили питання майбутніх творчих проектів та співпраці між Україною та Аргентиною у галузі музичного мистецтва. Окрема увага була приділена позитивним змінам у НМАУ ім. П. І. Чайковського. Також Її Високоповажність та пан Ректор обговорили майбутній візит до Києва вихованця консерваторії Еміліо Каудерера, нині відомого композитора, який пише саундтреки до відомих голлівудських фільмів .

Ректор Максим Тимошенко висловив шану та щиру вдячність за візит Елені Летісії Тересі Мікусінські та подарував Послу Пам’ятну медаль до 105 – річчя від заснування НМАУ ім. П. І. Чайковського.

Пані Мікусінські було продемонстровано зміни, які торкнулися концертних залів, а також оновлену галерею портретів ректорів та визначних постатей в історії українського мистецтва, котрі навчалися та працювали в Академії.

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply