Невже ви цього, добиваєтесь, варвари?!

У більшості людей складається враження, що весь цей рейвах в інфопросторі здійнявся через Гонтарєву і недолугий жарт на її адресу.

Та ні ж бо! Просто зрозумійте, убогі душею, що так не можна з народом! Ну, заспівали б ви свою дурну пародію силами кварталу – ніхто б може й уваги не звернув.

Так ні! – ви простягнули свої брудні руки до Академічного Народного Хору Верьовки, щоб за тридцять срібників втягнути людей у ваше паскудство зведення міжкланових стосунків.

Шкода, якщо хоча б одна з цих жіночок-хористок буде звільнена – у всіх же сім”ї, діти, але не у всіх вистачило розуміння і духу на свідомий опір.

Ще гірше, якщо на хвилі емоцій постраждає весь колектив Верьовки зі славною історією, останній з тих, хто представляє істинну культуру України на світовому рівні.

Не хочеться вірити, що це була така спеціальна комбінація, аби почати компанію зачистки останніх українських культурних оаз в цій смердючій маргінальній пустелі цинізму і жлобства.

Чи ви хочете бачити генетично красиві жіночі обличчя українок не на сценах, а лише у ваших борделях, які ви незабаром плануєте відкрити?

Невже ви цього, добиваєтесь, варвари?!

Тоді вам усім весело горіти у вогні.

Анатолій Матвійчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *