відбулося чергове засідання Вченої ради Національної музичної академії

У НМАУ ім. П. І. Чайковського відбулось чергове засідання Вченої ради

23 жовтня 2019 року відбулося чергове засідання Вченої ради Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського.

Голова Вченої ради професор Тимошенко М.О. проінформував членів Вченої ради про зустріч президента України Володимира Зеленського та міністра культури Володимира Бородянського із представниками науки, спорту та діячами культури. Ректор повідомив, що Президент висловив повну підтримку в актуальних аспектах розвитку Академії і високо оцінив намічений поступ.

В урочистій частині засідання ректор подякував ювілярам – Червовій Олені Андроніківні, Колокольникову Володимиру Івановичу, Білоусовій Світлані Вікторівні, Дяченко Олександру Миколайовичу, Скірко Людмилі Володимирівні за щоденну велику працю і їх внесок у розвиток та процвітання Академії.

Члени Вченої ради заслухали наступні питання: про підвищення кваліфікації працівників, про акредитацію освітньо-наукової програми аспірантури, про проведення моніторингу і атестації НМАУ імені П.І.Чайковського з наукової роботи, про результати вступних іспитів на освітньо-творчий рівень «Доктор мистецтв», про результати роботи з іноземними студентами.

Ректор М. О. Тимошенко відзначив широкомасштабну міжнародну діяльність Академії, яка суттєво активізувалася останнім часом. Численні зустрічі, майстер-класи, концерти, які проводять міжнародні колеги надзвичайно збагачують і доповнюють навчально-педагогічний процес.

 

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*