Засновник Alibaba Group Джек Ма став почесним професором Національної музичної академії України

Засновник Alibaba Group Джек Ма став почесним професором Національної музичної академії України.

За ініціативи ректора НМАУ ім. П. І. Чайковського Максима Тимошенка, Київського економічного форуму, а також за підтримки Президента України Володимира Зеленського відбувся офіційний візит до України Джека Ма.

Значну роль в організації візиту відіграли китайські партнери НМАУ ім. П. І. Чайковського – компанія “Чжецзян Юнчанледі Ко. лтд.” на чолі з Чжао Юнцянь.

На офіційному прийомі Максим Тимошенко оголосив рішення Вченої ради НМАУ ім. П. І. Чайковського та вручив диплом “Почесного професора Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського”. Зустріч відбулась за участю студентів консерваторії, які заспівали Многая Літа шанованому гостю. Розчулений неймовірно теплою зустріччю та високою відзнакою, Джек Ма висловив глибоку подяку за присвоєння йому вельми поважного титулу.

Зазначимо, що Джек Ма з родини музикантів і є справжнім поціновувачем музичного мистецтва. Первісна ідея організувати зустріч з засновником легендарної компанії “Alibaba Group” належить китайсько – українському студентству, які звернулися з цією цікавою пропозицією до ректора Музичної Академії.

Музика України

(Повідомлення для преси – вільне використання)

Джерело – сайт НМАУ

Засновник Alibaba Group Джек Ма став почесним професором Національної музичної академії України

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*