Максим Тимошенко акцентував увагу на ще невирішених проблемах Академії

У Великому залі Оперної студії НМАУ ім. П. І. Чайковського відбувся звіт ректора НМАУ – Максима Олеговича Тимошенка з нагоди першої річниці його керування Академією.

Звіт відбувся у форматі діалогу.

Ректор розповів присутнім на зустрічі про результати діяльності по напрямкам, за якими ведеться постійна робота та підсумував виконані передвиборні забов’язання.

Також Максим Тимошенко акцентував увагу на ще невирішених проблемах Академії та гуртожитку і шляхах їх подолання.

Наприкінці зустрічі з колективом до присутніх приєднався ректор Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв – Василь Гнатович Чернець, який висловив подяку Музичній Академії за надзвичайну гостинність та привітав Максима Тимошенка з річницею на посаді ректора консерваторії.

У Великому залі імені Героя України Василя Сліпака НМАУ ім. П. І. Чайковського відбувся урочистий захід, приурочений до святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Символічно, що саме цього року обидва потужні мистецькі заклади України відзначають ювілейні дати – 105 – річчя від заснування НМАУ ім. П. І. Чайковського та 50 – річчя НАКККіМ. Спільний музичний проект Академій зібрав на творчому вечорі викладачів, працівників, студентів та друзів.

Святковий концерт розпочався з урочистої частини – церемонії нагородження відзнаками і дипломами викладачів та працівників обох Вищих навчальних закладів.

Ректор Музичної Академії Максим Олегович Тимошенко висловив щирі слова вітання та глибоку подяку всім працівникам культури за самовіддану працю.

Теплі слова вітання прозвучали від керівника НМАУ ім. П. І. Чайковського на честь ректора НАКККіМ Василя Гнатовича Чернеця. Максим Тимошенко привітав свого наставника і друга, та подякував за неоціненну підтримку.

Звернувся до всіх присутніх з вітальним словом ректор Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Василь Гнатович Чернець, який висловив подяку Музичній Академії за надзвичайну гостинність та привітав Максима Тимошенка з річницею на посаді ректора консерваторії і зазначив, що пишається своїм другом та послідовником.

По завершенню офіційної частини на гостей чекав святковий концерт за участю народних, заслужених артистів України, професорів, випускників та студентів Академій.

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*