Українця може врятувати лише українець

Страшна біда українців полягає в їхній довірливості і наївності. У тому, як легко вони впускають до себе чужі ідеї, чужу культуру, чужі віяння, як легко приводять до влади інородців, і як легко зраджують своїх кращих лідерів і ватажків.

Як важко вони розпізнають брехню і маніпуляцію. Як довго не можуть зрозуміти, від кого виходить загроза їхньому існуванню.

На зміну страшним Голодоморам початку минулого століття приходить інший геноцид – культурний, інформаційний, економічний, політичний.

Українці – абсолютно безправний народ на своїй землі. Проаналізуйте, в чиїх руках інформаційний простір, хто з ранку до вечора домінує в ньому? Хто спокушає і розбещує вас і ваших дітей швидкою славою, легкими грошима і вседозволеністю. Хто замкнув на собі всі грошові потоки? Хто, врешті, взяв у свої руки всю політичну владу в країні?

Не чекайте, що вони виявлять свою гуманність чи терпимість до українців, хоча вони закликають вас саме до такої терпимості. Вони безжальні і брехливі, і у них є безліч тактик і стратегій – і одна велика мета всесвітнього панування.

Українці! Не дайте себе ще раз ошукати і обдурити. Українця може врятувати лише українець. Ніякі зайди, інородці чи найманці у владі не врятують вас – бо вони завжди опиняються по інший бік барикад.

Не дайте вкотре себе ввести в оману. Об”єднуйтесь довкола своєї нації, кращих її людей – економістів, філософів, митців, військових і священників, які вийшли із самих глибин народу і не втратили кровного зв”язку з ним.І приводьте їх до влади.

У цьому ваш єдиний порятунок.

Анатолій Матвійчук

 

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*