Блискучий виступ хору хлопчиків і юнаків НМАУ

Блискучий виступ хору хлопчиків і юнаків НМАУ та студентки нашої академії Булєєвої Вікторії у Берліні!

17 грудня 2019 року у Французькому соборі на Жандарменмаркт у самому центрі німецької столиці – міста Берліна відбувся різдвяний концерт за сприянням посольства України в ФРН.
Головним акцентом концерту стала участь українського хору хлопчиків і юнаків НМАУ, під орудою головного диригента, творчого керівника – Алли Олексіївни Шейко та студентки нашої академії, кафедри «Оперний спів» – Булєєвої Вікторії.
Навчально-творчий колектив сектору практики Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського подарував гостям, а їх було понад 500 осіб, відчуття справжнього свята. Публіка була надзвичайно вражена виступом наших талантів, і до останнього не хотіла відпускати зі сцени.
Хор хлопчиків та юнаків заснований у 2001 році. Колектив є учасником фестивалів Національної спілки композиторів України, телевізійних проєктів Національної радіокомпанії України, масштабних мистецьких проєктів.
Прикрасою хору стала солістка – студентка нашої академії Вікторія Булєєва, яка виконала два твори, один з яких був всесвітньо відомим – «Stille nacht, heilige naght”, («Свята ніч, тиха ніч…), де її вокальний міжнародний дебют німецька публіка сприйняла надзвичайними оваціями.
«Абсолютно святкове відчуття» було і в артистів, поділилася враженнями художній керівник колективу, диригент, заслужений діяч мистецтв України, доктор філософії, кандидат мистецтвознавства Алла Шейко. За її словами, було також хвилювання: попри те, що колектив виступав у кафедральних соборах і в оперних театрах багатьох європейських столиць, у цій історичній будівлі в центрі Берліна – вперше, – як повідомляє інформаційна агенція «УкрІнформ».
Програма концерту була дуже різноманітною.
А гордість музичної спадщини України, твір М.Леонтовича, без якого неможливі жодні різдвяни свята – «Щедрик» у виконанні хору, заполонила серця кожного з глядачів і дозволила повернутися в атмосферу рідного дому, попри велику відстань.
Національна Музична Академія пишається нашими талантами та бажає подальших успіхів!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *