Музична зрада: український співак зібрався представляти Росію на Євробаченні

Формена “Зрада”, виявляється, і в музиці буває. Росію на Євробаченні 2018 збирається представляти Олександр Панайотов – співак, який народився в Запоріжжі, передає видання Обозреватель. За даними ЗМІ, за те, щоб представити Україну на всесвітньому пісенному конкурсі “Євробачення – 2019” боротимуться 16 груп та індивідуальних виконавців, а Росію – 7. І в числі претендентів уроджений українець і запроданець Олександр Панайотов.

У шкільні роки Олександр вступив в запорізьку дитячу музичну школу № 2. Займався в молодіжній вокальної студії популярної музики «Галичина» під керівництвом заслуженого працівника культури Володимира Артемьєва.

У 2017 році Панайотова планували відправити на “Євробачення”, але в результаті обрали Юлію Самойлову.

 

Лобода отримала нагороду за активність свого фан-клубу. Наголошується, що саме завдяки насиченій гастрольної діяльності дівчина і створила найсильніший фан-клуб в Росії. Про це стало відомо за результатами онлайн-голосування на сайті Муз-ТВ, в результаті якої Лобода отримала нагороду. Фотографію з кубком Світлана виклала в соціальній мережі Instagram.

Разом з тим слід зазначити, що днями скандальний російський виконавець Григорій Лепс гучно відсвяткував свій 56-й день народження. На вечірці помітили чимало знаменитостей, однією з перших прибула Світлана Лобода. Незважаючи на те, що вона не так давно стала мамою, залишила наодинці дочка Тільду і вирушила співати на честь музиканта.

Джерело: https://amp.znaj.ua/show-business/202578-ukrajinskiy-spivak-zibravsya-predstavlyati-rosiyu-na-yevrobachenni-golos-zradi

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*