інфікована на коронавірус не відвідувала “Замок Радомисль”

Нещодавно в інтернет-виданні depo.ua з’явилася провокативна і брехлива інформація про можливе відвідування “Замку-музею Радомисль” жителькою міста Радомишля, зараженою на коронавірус, а також туристами з Італії, де містяться осередки зараження.

Цю неперевірену інформацію розповсюдили деякі інші ЗМІ.
Одразу після прочитання на сайті depo.ua про нібито відвідування інфікованою жінкою та італійцями Замку в межах останніх півтора тижня, я зв`язалася з міським головою Радомишля Володимиром Тетерським.

Відповідно до своїх повноважень, він проводив розслідування аби встановити, які місця відвідувала ця жінка в місті і з ким комунікувала до виявлення у неї коронавіруса.

Пан Тетерський запевнив мене, що інфікована на коронавірус не відвідувала “Замок Радомисль”. Аналогічну інформацію надають ті, хто безпосередньо спілкувався з цією жінкою. Туристи з Італії теж не відвідували Замок. Окрім того, у нас музей, а не церква, а в музеї експонати не цілують!

Тому я вважаю опубліковану інформацію про можливість відвідування Замку інфікованою жінкою та італійськими туристами черговим наклепом та спробою дискредитації мого імені.

Ольга Богомолець

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *