Перший онлайн-концерт на карантині

Українська співачка Христина Халімонова поділилася враженнями після свого першого онлайн-концерту на карантині. За словами артистки, такий досвід нагадав їй бій з тінню.

Неочікуваний карантин, який зненацька втрутився у життя багатьох країн, встановив безліч обмежень на можливість культурного відпочинку. В умовах, коли людей просять самоізольовуватись, українські та світові артисти почали влаштовувати онлайн-концерти, аби не втрачати зв’язок із творчістю і своїми слухачами.

ASPI news 3 квітня поспілкувалося зі співачкою Христиною Халімоновою, яка поділилася своїми враженнями від нещодавнього онлайн-концерту на платформі Ukrainian Main Stream, в серії інтернет стрімів, які організовують літературно-артистичний клюб Х.Л.А.М. та RIDERBAZA. За словами співачки, сцена для неї – це завжди свято і бій на виживання водночас. І якщо на традиційних концертах масштабність події зазвичай визначається кількістю публіки, її взаємодією, диханням у такт із артистом, відчуттям присутності, то на онлайн-концерті все відбувається по-іншому. І найбільше це нагадує бій з тінню.

“Онлайн виступ викликав змішані емоції, зізнаюсь, я в них експерт, та цей коктейль добряче вдарив у голову. Зараз це наче  новий екзотичний фрукт, новий смак, і я поки не визначилась, чи подобається він мені. Але точно можу сказати – минуло 2 дні, а я почуваюсь, наче давала двогодинний концерт на Олімпійському”, – розповіла співачка.

Артистка додала – стрім ніколи не замінить живих зустрічей, тому під час онлайн-концертів, коли ти не бачиш слухачів, дуже важливо відчувати їхню присутність – цю проблему вирішують коментарі. Саме вони дають можливість артисту в реальному часі відчувати емоційну температуру.

© 2019 Інформаційне агентство ASPI

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*