Максим Тимошенко: Є світова прем’єра Українсько-Китайського музичного проекту “Ми”!

Відбулась світова прем’єра спільного музичного проекту Центральної консерваторії музики (Пекін) та Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського на підтримку медичних працівників світу, які в тяжких умовах пандемії щодня рятують життя багатьох людей.

НМАУ ім. П.І. Чайковського на чолі з ректором Максимом Тимошенком підтримала міжнародний проект, покликаний підняти моральний дух героїв нашого часу.

Нещодавно хор Академії та Музичної школи-інтерната ім. М. Лисенка під керівництвом викладачів консерваторії Юлії Пучко та Рубена Толмачова записали відео з виконанням чудового твору китайського композитора Лі Сяобіна “Ми”, який вже сьогодні мають змогу побачити глядачі по всьому світу.

-Всі консерваторії-партнери Китаю об’єднались в один великий віртуальний хор аби заспівати пісню на підтримку медичних працівників світу, які щодня ризикують своїми життями, аби захистити нас від поширення епідемії коронавірусу.
Я сердечно дякую нашим викладачам, особливо Юлії Пучко та Рубену Толмачову за організацію та допомогу, а також дякую нашим студентам та учням Музичної школи-інтернату ім. М.В. Лисенка за участь в цьому важливому проекті. Також я вдячний Миколі Коліснику-Пучко за роботу над кліпом. Ми це зробили! – заявив ректор Національної музичної академії України ім.П.Чайковського Максим Тимошенко, що став натхненником акції.
Спільний віртуальний хор Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського та Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені М.В. Лисенка.
“Ми”
Композитор: LiXiaoBing
Ідея: Тимошенко Максим
Відео: Пучко-Колесник Микола
Invitation to the Joint Virtual Choir: Singing Together With all of the
students from Music Conservatories in the world
– For the People Together Through Thick and Thin
Song: “We”
Composer: Lyrics and Composed by: LiXiaoBing
Chief Architect: Tymoshenko Maksym
Video:Puchko-Kolesnyk Nikolay
Soprano:
Puchko-Kolesnyk Juliya
Gusak Valeriia
Repezka Juliia
Galai Olena
Lavrenchuk Iryna
Yermolenko Anastasiia
Levchenko Yaroslava
Alto:
Zvarych Angelina
Gripich Yeva
Myronova Anna-Mariia
Turchina Mariia
Stetsiuk Oleksandra
Yemzova Diana
Novikova Daryna
Grygorian Zoia
Plisenko Oleksandra
Aleksiyenko Anastasiia
Marchuk Anna
Tenore:
Kilchenko Vilen
Oleksienko Artem
Zadorozhnii Serhii
Vlasik Viktoriia
Zyganov Nikita

 

Вітаємо колектив НМАУ ім. П.І. Чайковського  та учнів Музичної школи-інтернату ім. М.В. Лисенка з черговою міжнародною перемогою – участю в світовій прем’єрі спільного музичного проекту!
Музика України

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*