Найбільший в країні віртуальний хор б’є рекорди

На YouTube презентували мистецький проєкт «Віртуальний хор в Україні»: це найбільший в країні віртуальний хор, що об’єднав 111 українців з Італії, Польщі, Англії, Росії та України.

Усі співаки, виконуючи партії одного й того ж твору, записали себе на відео, а організатори поєднали все в один загальний відеокліп. Участь у проєкті взяли співаки київських хорів та столичних навчальних закладів.

Проєкт офіційно зареєстрований Книгою рекордів України як національний рекорд – найбільший в Україні віртуальний хор, що зібрав понад сотню учасників. Організатори проєкту отримали відповідне посвідчення рекордсменів України Національного проєкту «Книга рекордів України», а учасники нагороджені дипломами.

Автором ідеї проєкту стала артистка камерного хору «Вінниця» імені В. Газінського, аспірантка та викладачка ВДПУ ім. М. Коцюбинського – Олена Слободиська. Неабияку працю у відео вклав звукорежисер Максим Дзівалтівський, хормейстер хору імені В. В. Королевського – йому треба було зробити так, аби сотня відео з різною гучністю та якістю звуку, де є вісім хорових партій та солісти, створили ансамбль.

Читайте також: Типи токсичних людей: як їх розпізнати та захистити себе

Мистецький проєкт «Віртуальний хор в Україні» продемонстрував єдність українців від Запоріжжя до Мілану, від Одещини до Англії. Співали професійні музиканти, медики, далекобійники, будівельники та фітнес-тренери.

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*