Зовні події в Штатах виглядають як бунт соціальних маргіналів…

Зовні події в Штатах виглядають як бунт чисельних соціальних маргіналів, котрі не вдоволені своїм статусом паріїв суспільства. Більшість з них, напевно, ті, хто з різних причини не встигає, або не старається встигати відпрацьовувати свою соціальну нішу.

Соціальні гарантії малодостатні, а жити хочеться краще.

Хоча расова складова (афроамериканці), національна (чіканос) і присутні, але не всі афроамериканці і мексіканці масово беруть участь в цих акціях.
Головним ідейним мотиватором може бути модернізований культурмарксизм, т. зв. ліберальне лівацтво – боротьба проти традиціоналізму і стабільності для середнього класу, тим більше із консерватизмом.

Це, водночас і помста виборцям Трампа за поразку на виборах, і розігрів ненависті проти нього ж конкурентів перед виборами, які відбудуться восени.
Здається, що випадкова смерть афроамериканця в час затримання є тільки приводом і передчасним “майданом” який міг би відбутися у випадку, коли Байден не став президентом.

Атмосфера непримиримості між двома таборами триває з часу попередньої кампанії (коли перемогли “червоношиї”) і множилася спробою імпічмента та перегрілася у цих акціях, де авангардують “антіфа”.
Видно, що чималий відсоток емігрантів і меншин, які прийшли у Штати та ЄС, прагнуть не так виробляти блага, як їх споживати, не так поважати традиційні цінності, освоювати їх, як руйнувати.

КГБ у свій час організовував по всьому світі “національно-визвольні рухи”, “рабочіє двіжєнія”, компартії…
ФСБ ж сьогодні організовує гібридні “революції”.

Сергій Жижко

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*