Дуже дивна практика у взаєминах з поважними міжнародними організаціями…

Дуже дивна практика склалася у взаєминах українських чиновників з поважними міжнародними організаціями…

Народний депутат України Анна Романова спробувала проаналізувати всі ті процеси у своєму блискучому виступі з трибуни Верховної Ради України.

Україна є членом багатьох міжнародних організацій, і це плюс. Але насправді замало бути членом якоїсь організації. Дуже важливо, щоб виконавча і законодавча влада виконувала надані Україні рекомендації.
Якщо провести аналогії з членством України у авторитетній Всесвітній туристичній організації, то ми щороку сплачуємо з бюджету членські внести. Крім того, українські чиновники щороку їздять у відрядження, беруть участь у численних круглих столах. Але мудрі та доречні рекомендації організації Україна часто не виконує.

Анна Романова приводить приклади: «Ми майже не виконали жодної. Навпаки, якщо Всесвітня туристична організація рекомендує Україні створити центральний орган з туристичної політики, Україна його не створює. Всесвітня туристична організація рекомендує зменшити вартість української візи. Натомість українська віза з 1 січня 2019 року подорожчала на 560 гривень».
Більше того, з 1 січня 2019 року в нас більше немає такого важливого інструменту лібералізації в’їзду до України, як віза по прильоту.
«Ми за те, – підсумовує народний депутат, – щоб гроші платників податків використовувалися ефективно, щоб Україна була членом якихось організацій не лише до галочки, а для того, щоб семінари, на які їздять чиновники за ті самі гроші платників податків, приносили користь, щоб Уряд брав постійно до уваги надані Україні рекомендації».

Давно з симатією спостерігаю за парламентською діяльністю депутата Анни Романової, яка для мене є взірцем сучасної ділової жінки, політика, матері…

Віддаю належне Голові партії “Самопоміч” Андрію Садовому, який зумів сформувати політичну команду дійсно нового, європейського типу. Це – унікальний досвід для України!

Можливо кандидату у Президенти України А.Садовому варто трохи змінити акценти своєї передвиборчої кампанії, зосередившись на побудові реального громадянського ВІДКРИТОГО суспільства, а не обіцяти якусь гречку чи дармову тисячу…

І в рекламних кліпах робити наголос на нових обличчях, ідеях, демократії, відкритості…

Дуже можливо, що проголосую за “Самопоміч”…

Марина Валігура, студентка Університету “Україна”

натисни MIXADVERT

аш

Be the first to comment

Leave a Reply