Існує кілька схованок, де точно не можна ховати гроші

Шафа з речами

Експерти стверджують, що найпопулярніше місце для зберігання готівки — шафа з одягом, тому злочинці оглядають їх у першу чергу. Вважається, що ця звичка збереглася ще з радянських часів, коли бабусі й дідусі ховали заощадження в дальній кут шафи. Зараз же грабіжники оглядають їх у першу чергу.

Книжкові полиці

Це — ще одне популярне у людей місце для зберігання заощаджень. Часто гроші можна знайти між сторінок або в стопці з газетами. Останнім часом з’явилися навіть спеціальні книги-схованки. У таких є невеликий отвір для зберігання великої пачки грошей.

Однак в них все одно немає сенсу, оскільки полиці — друге місце, яке оглядають грабіжники.

Під меблями

Більшість людей думають, що, якщо покласти гроші у спинку дивану, який присунений до стіни, буде безпечно, але це не завжди спрацьовує. По-перше, прикріпити гроші надійно неможливо, тому з часом їх точно хтось знайде.

По-друге, це місце вже давно стало популярним, тому злодії часто його переглядають. Вільний простір в розкладному дивані або кріслі — теж поганий варіант. Швидше за все, якщо він приверне увагу грабіжників, вони ретельно переглянуть його.

Банки для круп

Ще один спосіб зберігання грошей, який прийшов з часів СРСР. Його викрили в “Діамантовій руці”. До виходу цього фільму зберігання заощаджень у крупах було не так популярним, а потім злодії зрозуміли, що громадяни повторюють за героями картини.

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*