П’ята колона Кремля в Україні діє…

П’ята колона Кремля в Україні зрозуміла, що голосів «ватного гетто» їм замало для реалізації задуму. Тому вони пішли за голосами не лише проросійських виборців, яких в Україні явна меншість.

ОПЗЖ виступило проти «розпродажу української землі», хоча самі ж допомагають Росії її захоплювати. Депутати ОПЗЖ виступають українською мовою, хоча самі її атакують. ОПЗЖ виступає проти грального бізнесу, піклуючись про «бідний народ». Хоча прокремлівські олігархи десятиліттями визискують українців через свою монополію у стратегічних галузях. Ківа створив бойове крило, у якому хизуються присутністю учасників російсько-української війни. Хоча діячі з ОПЗЖ допомагали цю війну розв‘язати. Пальчевський презентував партію з назвою «Перемога». Деякі послідовники Шарія й досі дивуються, коли їм пояснюють, що він кремлівський пропагандист.

П‘ята колона почуває себе настільки добре в сучасній Україні, що бореться тепер не лише за голоси ватників. Також вони розгортають мережу бутафорних патріотичних і напівпатріотичних проектів, щоб посилити хаос.

Михайло Басараб

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*