Нова проблема з пенсіями в Україні

Українців, які зараз почали замислюватися про пенсію, попередили про хитру схему Пенсійного фонду, через яку можна залишитися без виплат

Про це заявив директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин, передає «5 канал».

Так, згідно з запровадженням другого рівня накопичувальної пенсійної системи, заробітні плати громадян можуть зменшитися з 2 до 7 %. Ці кошти підуть на накопичення виплат, що може потягнути додаткове фіскальне навантаження на приватні й державні підприємства.

«Маючи недавній досвід банкрутств більше сотні комерційних банків, які перебували під жорстким контролем НБУ, чи можемо ми довіряти свої кошти новим, абсолютно незрозумілих структур?», – зазначив він.

Економіст попереджає, що фонд може елементарно збанкрутує, через що частина українців просто залишаться без пенсійних виплат.

Як повідомлялося раніше, в липні українські пенсіонери почнуть отримувати більше грошей завдяки підвищенню прожиткового мінімуму.

пенсії, пенсіонери, перерахунок пенсій, пфу, пенсійний фонд

Пендзин стверджує, що керувати засобами будуть треті сторони – фонди, а держава при цьому просто «вмиє руки», і ніякої відповідальності нести не буде.

З 1 липня 2020 року прожитковий мінімум для громадян, які втратили працездатність, в Україні підвищили з 1638 грн до 1712 гривень. Пенсійний фонд провів перерахунок пенсій і заявив, що підвищені виплати українцям будуть виплачувати з 4 липня.

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*