Потяги Deutsche Bahn стали пунктуальнішими під час коронакризи

Потяги німецької компанії Deutsche Bahn під час коронакризи значно частіше прибувають за розкладом. Причиною цього стало істотне скорочення як кількості пасажирів, так і числа потягів, які курсують.

Потяги німецької залізничної компанії Deutsche Bahn (DB) стали набагато пунктуальнішими в часи епідемії коронавірусу. У першій половині 2020 року в середньому 83,5 відсотка поїздів далекого сполучення Deutsche Bahn прибували вчасно, повідомили в компанії у неділю, 12 липня.

“Звісно, невелика кількість потягів під час коронакризи також сприяла значному зростанню пунктуальності”, – уточнили у Deutsche Bahn.

Тим часом заповнюваність поїздів далеко сполучення відновлюється повільно і наразі становить близько 30 відсотків. У певні періоди під час кризи, коли діяли жорсткі обмеження в Німеччині, кількість пасажирів скорочувалася майже на 90 відсотків.

Читайте також: Заборона фільмів і музики в громадському транспорті. Чи є щось подібне в Німеччині?

Водночас у Deutsche Bahn запевнили, що покращенню показника пунктуальності поїздів далекого сполучення також сприяло вдосконалення управління ремонтом колій та потягів, а також зменшення кількості неполадок інфраструктури.

Читайте також: Чого “Укрзалізниця” може повчитися в Deutsche Bahn?

У Deutsche Bahn зазначили, що востаннє їхні потяги далекого сполучення були такими ж пунктуальними за перші шість місяців року ще в 2008-му. Торік показник пунктуальності за той самий період становив 77,2 відсотка.

У Німеччині потяг вважається пунктуальним, якщо він прибув до пункту призначення з відставанням від розкладу не більш ніж на шість хвилин.

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*