Зародження нових духовних традицій на озері Небреж

шкипер

За останні десятиліття Київ активно відроджує древні звичаї та православні традиції.

Тому майже в кожному мікрорайоні столиці тепер можна зустріти культові споруди, церкви та місця для духовного зцілення, де проводяться обряди, літургії, де люди просто отримують змогу поспілкуватися з Богом.

Тож, зберігаючи тисячолітні традиції нашого народу та підтримуючи потреби сучасних киян, Банк «Аркада», що фінансує будівництво нового житлового масиву “Патріотика на озерах», вирішив виділити землю й побудувати православний храм над озером Небреж.

Церква, що тут постане незабаром, буде не кам’яною, а дерев’яною й стане логічним продовженням «Патріотики на озерах». Весь проект цієї забудови розроблено за принципами екологічного будівництва: від будівельних матеріалів до комплексного оформлення цього нового житлового масиву.

Окрім комфортного житла, шкіл та садочків, забудовник обіцяє, що майбутні мешканці матимуть можливість відпочити на природі, скупатися в чистому озері, зайнятися спортом та з користю провести час із дітьми.

Тому символічно, що в такому екологічному мікрорайоні столиці й храм,- як центр православного та духовного єднання – також побудують із дерева. Уже проведено переговори з представниками Православної церкви України, визначено місце під цю культову споруду і вже найближчим часом воно буде освячено.

А поки церква ще в проекті, Банк “Аркада” вже започаткував нові духовні традиції біля озера Небреж. В день православного свята Водохреща Христового тут організували й на високому рівні провели свято для всіх бажаючих долучитися до православних традицій українського народу. 

Найсміливіші учасники цього дійства пірнали в освячену воду о. Небреж, аби отримати заряд здоров’я на весь рік і укріпити дух та тіло. Всі, хто прийшов сюди, мали можливість отримати благословіння, попити й взяти додому Йорданської води.

А маленьких гостей свята чекали розваги та веселі конкурси з аніматорами. Після очищення водою та купання в ополонці, всім пропонували зігрітися ароматним чаєм з імбирем та медом і скуштувати смачного гречаного кулішу.

Варто сказати, що захід проходив на території, де, за підтримки банку «Аркада», вже проведено благоустрій прибережної частини о. Небреж.

Тут створено зону відпочинку, висаджено дерева, зачищено та зариблено акваторію. А щодо свята, то в банку “Аркада” повідомили, що це лише перша з постійних акцій, які будуть проводитися тут в рамках відзначення важливих православних дат.

Подібні заходи культурологічного та духовного спрямування допоможуть відродженню традицій нашого народу та сприятимуть об’єднанню місцевої громади. І вже зовсім скоро територія біля озера Небреж отримає нове життя та новий зміст і стане духовним та культурним центром Осокорків!

натисни MIXADVERT

аш

Be the first to comment

Leave a Reply