Тріумф НМАУ і Максима Тимошенка в Китаї!

шкипер

Звичайний робочий візит керівників Національної музичної академії до Китаю несподівано перетворився на справжній тріумф новообраного ректора Максима Тимошенка та його команди!

Прийоми на вищому рівні, конструктивні переговори, перспективні угоди, нагороди…

Головне – є справжні, іноді сенсаційні результати і справжні прориви в співпраці!

Невелика хроніка, сформована з повідомлень сайту НМАУ і Фейсбуку.

20190121-foto-3

18 січня 2018 року делегація НМАУ ім. П.І. Чайковського на чолі з її ректором Максимом Тимошенком на тиждень поїхала у Китай налагоджувати зв’язки на ниві культурного співробітництва. Під час відрядження заплановано відвідати Центральну консерваторію музики (м.Пекін), штаб-квартиру Ханбан Інституту Конфуція (м. Пекін), Міністерство освіти провінції Хейбей, Інститут міста Хеншей, Музичне місто (концертні зали, завод музичних інструментів, музеї), Національний оперний театр міста Тяньцзинь, Міністерство освіти Китайської Народної Республіки та ін.

Китайська преса про початок візиту делегації:

The visit of Mr Maksym Tymoshenko and the delegation to China

Візит Максима Тимошенка і делегації до Китаю

Співпраця між Національною музичною академією України ім. П.І. Чайковського та Університетом китайського міста Хеншуй є великим освітнім проектом, а також моделлю співробітництва «Пояс і Дорога» між Китаєм та Україною. ХХІ століття – це велика епоха інтеграції та еволюції культури й освіти двох країн.

Мета візиту пана Тимошенка до Китаю – сприяння розвитку співробітництва між нашими державами у галузі освіти.

Після 10-годинного перельоту, о другій годині ночі пан Максим Тимошенко разом із делегацією прибули до аеропорту столиці Китаю Пекіна. Заступник голови міської ради міста Хеншуй пані Цуй Хайся, секретар хеншуйського Коледжу пан Ван Шоучжун, заступник директора Бізнес-Бюро міста Хеншуй пан Сюй Біньгань, віце-президенти Компанії культурного та туристичного розвитку Чжецзян Юнчанледи Co.ltd пан Шао Хунгень і пан Ронг Фей чекали в аеропорту прибуття української делегації кілька годин.

20190121-foto-1
20190121-foto-2

Голова Компанії культурного та туристичного розвитку Чжецзян Юнчанледи Co.ltd пан Чжао Юнцян тепло привітав Максима Тимошенка і членів української делегації і підготував гостинний банкет для почесних гостей з дружньої країни.

20190121-foto-4
20190121-foto-5

Вельми виснажлива подорож не зменшила ентузіазму сторін щодо ближчого знайомства. Не відпочивши ні хвилини, пан Максим Тимошенко відвідав Компанію культурного та туристичного розвитку Чжецзян Юнчанледи Co.ltd, де прослухав презентацію компанії і її проектів та мав змогу оцінити розмах компанії і щирість її намірів. Пан Максим Тимошенко розповів про історію Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського й представив своїх колег. Обидві сторони досягли високого рівня порозуміння і дійшли згоди на стратегічному рівні. Пізніше, протягом візиту, буде проведене поглиблене обговорення питань впровадження проекту.

20190121-foto-6
20190121-foto-7

Китайсько-українське співробітництво в галузі освіти має важливе значення для наших держав. Історія доведе, що завдяки щирості й зусиллям обох сторін домовленості здатні перетворитися на дії, а бачення – на реальність.

Робочий візит делегації НМАУ імені П.І. Чайковського на чолі з ректором Максимом Тимошенком до КНР демонструє надзвичайно успішні результати.

Перебуваючи у провінції Хебей, Максим Тимошенко відвідав фабрику музичних інструментів компанії  Hebei Jinyin Musical Instruments Manufacture Group. Керівництво підприємства, перебуваючи під враженням від професійності команди київської музичної Академії, прийняло рішення подарувати 300 кларнетів для студентів та викладачів України.

Такий успішний результат на теренах міжнародного співробітництва НМАУ є водночас свідченням того, що ректор Академії Максим Тимошенко слугує державним інтересам, популяризуючи у світі українську культуру. В коментарі до цієї події заслужений журналіст України Ігор Чабан зазначив: «Справді супер результативний візит до Китаю. Ректор Академії демонструє державницький підхід. На моїй пам᾽яті такого ще не було ні за радянських часів, ні за теперішніх. Без перебільшення, це є особиста перемога Максима Тимошенка. Він, як і його батько, Олег Тимошенко, вже в історії України».

Зазначимо, що Hebei Jinyin Musical Instruments Manufacture Group є молодою китайською компанією з виробництва музичних інструментів, яка за порівняно короткий час у 20 років спромоглася створити високоякісне високотехнологічне сучасне виробництво і позиціонується другою найбільшою в світі після Yamaha. Зокрема, фабрика у Хейбеї, яку відвідала делегація НМАУ, є однією з потужних експортерів (понад 85%) флейт і кларнетів.

Українських талантів – по цілому світі! При другій найбільшій в світі фабриці музичних інструментів в містечку Джоуво працює музична школа де викладає хто? Звичайно, наші українці! Хлопці з Києва, Тернополя і Одеси!
При фабриці також є музей музичних інструментів.

ФБ: Наші ректор НМАУ імені П.Чайковського, проректор та професори удостоєні почесного звання Professor Honoris Causa Хенгшуйського університету!

Підписано Угоду про співпрацю між НМАУ ім. П.І. Чайковського і Центральною консерваторією музики (м. Пекін).

Керівник  делегації НМАУ, ректор Максим Тимошенко так оцінює  роботу та зустрічі з китайськими колегами: «Прийоми в Піднебесній проходять на дуже високому рівні. Я щиро сподіваюся, що візит до Китаю буде плідним і прокладе нові орієнтири до розвитку  нашої Академії».

Високий рівень комунікацій свідчить про велику зацікавленість музичних кіл Китаю у розвитку професійних стосунків, обміну досвідом, а також у поглибленні співпраці з НМАУ. Цей візит є величезним проривом нашого закладу на міжнародному рівні. Радник ректора з міжнародних питань Юрій Луценко, член делегації Академії до Китаю,  зазначає: «Унікальність цієї угоди в тому, що це перша така угода Китайської консерваторії з будь-яким вищим музичним навчальним закладом Східної Європи».

20190121-foto-8
20190121-foto-9
20190121-foto-10

Триває візит ректора НМАУ імені П.І. Чайковського Максима Тимошенка до Китаю. У місті Хеншуй (провінція Хебей) відбулося напрацювання унікального документа в межах двостороннього співробітництва Національної музичної Академії України з Хеншуйським університетом. Ідеться про створення Міжнародної Хеншуйської Академії Музики і Мистецтв, яка управлятиметься спільно обома закладами-партнерами.

2019.01.23-pidpis-1

Угоду про нову модель співпраці підписано 23 січня 2019 року, і сторони назвали її «величною перемогою і новою парадигмою китайсько-українських взаємин».

Облич не видно, але просто хочеться щоб ви зрозуміли розмір вітального табло! Займає пів хмарочоса!

Експерти, випускники, викладачі, студенти НМАУ приємно шоковані результатами візиту делегації ректора Тимошенка до Китаю!

Тут ніяких компліментів – дійсно прекрасно підготувалися, все організували, продумали і реально представили Україну на найвищому рівні!

Маємо результат!

Молодці!

Підготував Ростислав Тригуб, редактор сайту “Музика України”

 

 

натисни MIXADVERT

аш

Be the first to comment

Leave a Reply