“У нас два Зеленських”: в ЗМІ розповіли про подвійні стандарти в політиці президента

Українці голосували за “екранного” президента Володимира Зеленського, який в реальності “є абсолютно іншою людиною”.

Про це йдеться в матеріалі: “Кіт у мішку” виявився “вовком в овечій шкурі”. Які провали Порошенко Зеленський так і не виправив “на сайті “112 Україна”.

“Виробництва проти власника опозиційних каналів результату не дали. “112 Україна” позбавили ліцензії, але заткнути роти журналістам не вдалося. Тепер СБУ і прокуратура намагаються здійснити захоплення каналу, передавши його АРМА. Проте Зеленський, не будучи гарантом Конституції, обіцяв бути неупередженим” , – йдеться в матеріалі.

Автори нагадують, що Зеленський починав виступ зі слів: “Ми з вами голосували за одного Порошенка, а вибрали іншого”.

“Тепер, коли ми спостерігаємо деградацію влади, слова Зеленського-кандидата можна адресувати Зеленському-президенту. Ми голосували за одного Зеленського, а вибрали іншого. Перший – не політик, а проста “людина, яка прийшла зламати систему”, оратор, який їздить на велосипеді і дає “п’ять” виборцям. У нього серце болить за кожного громадянина і навіть за собаку українки, яка залишилася під час епідемії коронавірусу в Ухані”, – йдеться в статті.

На думку автора, один Зеленський “з’являється, коли є камери, а коли камери вимикаються, з’являється інший”.

“Перший кричить про люстрацію і відсутність кумівства, а другий тихо призначає старих друзів. Перший каже, що пенсії покажуть “плюс”, другий робить “мінус”. Перший обіцяє профінансувати лікарні для боротьби з коронавірусом, а другий “зашиває” гроші зі спецфонду в асфальт”, – пише видання.

Автори нагадують, що Україна втратила близько 6 тис га лісу, але жодного діла немає, звинувачення не пред’явлено, “пожежі стали способом заховати незаконну вирубку”.

“Президент заявляв, що з вертольота побачив, що відбувається з розкраданням надр. Він нібито знає прізвища, так що люди “далеко не поїдуть”. Однак злочинці навіть не думали тікати. Незаконну вирубку так і не припинили, керівників правоохоронних органів не звільнили і не притягли до відповідальності. Який такий інтерес Гаранта дозволяє йому закривати на це очі?” – уточнюють журналісти.

Внесок Зеленського, на думку авторів, закінчився на підписання закону, що забороняє суцільні вирубки ялицево-букових лісів на схилах Карпат.

“Глава Держлісагентства відзвітував, що вирубка скоротилася на третину. Але цього мало, за час президентства Зе незаконна рубка завдала країні збитків більш ніж на півмільярда гривень. Крім підписання паперів, потрібен контроль за дотриманням правил. Президент поставив екс-прем’єру Гончаруку завдання розібратися з проблемою. з чим він не впорався. Боротися з контрабандою – не на самокаті по Кабміну кататися”, – йдеться в статті.

Що ж стосується люстрації щодо осіб, які займали свої місця при Януковичі, то тут, на думку авторів, “диму виявилося більше, ніж вогню”: “президент взяв радником екс-міністра фінансів з 2016 по 2018 Данилюка. Зеленський хотів відновити столичного екс -прокурор Сергія Юлдашева, але скасував наказ. Люстрований екс-міністр економрозвитку Абрамовічус став гендиректором “Укроборонпрому”. Фактично, екс-глава ОПУ Богдан теж підпадав під закон, але посаду вивели з-під держслужби. Звинуватити Зеленського в лицемірстві було не можна, але народ все розумів… Залишається поставити Зеленському пару питань, які він адресував своєму попереднику. Не соромно? Як ви спите ночами?” – запитують автори статті.

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*