ВАКАРЧУК Й НАСПРАВДІ “В ГРІ”, БО ГРАЄТЬСЯ

Зненацька і Вакарчук згадав, що він нібито ж політик, у грі, тобто. «Я у справі, і ви дізнаєтесь більше найближчим часом.

Я хотів би привнести в українську політику якомога більше нових осіб» сказав десь у Лондоні вічно недозрілий кандидат у президенти України з приводу своєї участі невідомо в чому – чи то в президентських перегонах, чи то взагалі в «різних хороших справах».

Гомерично регочуть ті, хто за Вакарчуком-політиком ще спостерігають, тобто, не втомився і не заснув «електорально» від його хитромудрих маневрів. Занотуємо: до кінця етапу висунення кандидатів на президентські вибори залишається десь півтора тижні, а три з половиною уже минули… А може, Славко казав таки про парламентські вибори? Ну, тоді це на нього не схоже, зазвичай, він так не поспішає, ще ж до них цілих вісім місяців!

Схоже, лідер ОЄ не може вибратися з туману, який сам же і напускав протягом усього минулого року. От і хочеться йому порятувати Неньку, а не знає з якого боку підійти: наблизиться, щось таке скаже дуже загадкове – і знову відійде.

А як на мене, політичні танці Вакарчука – це така собі «яскравезна» ілюстрація кризи нашого політичного театру. Нема де брати до нього акторів, ніде їх, окрім як в олігархічних «інкубаторах», у нас не готують, ліфти «нагору» давно не працюють, масові ЗМІ сидять по своїх позолочених клітках, мов учені папуги на жердинках, викрикуючи добре завчені і набридлі до нудоти імена.

Печалька…

Sergij Tikhy

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply