Ігор Смешко погодився відповісти студентам Університету “Україна”!

шкипер

Несподіваний розвиток отримала історія з матеріалом про кандидата в Президенти І.Смешка.
Пан генерал погодився відповісти на 10 питань студентів-журналістів Університету “Україна”!
Чесно кажучи, ми трохи шоковані! Адже, прес-служби інших кандидатів нас ігнорують…
Трохи хронології.
Слово куратора практики: Взимку традиційно веду практику у студентів-журналістів Університету “Україна”. Цього разу їх десять. Остання практика – четвертий курс…
Окрім інших завдань, доручив написати про реальних кандидатів у президенти. Практиканти почали гуглити, дехто спробував зконтактуватися з прес-службами.
На жаль, дітвору або не дуже ввічливо відшили, або взагалі проігнорували – майбутнім “провідникам нації” студенти не потрібні…
Звернув увагу, що практиканти зацікавилися особою генерал-полковника Ігоря Смешка. У стрічці пройшло навіть кілька матеріалів, у тому числі досить критичних.
Аби не підставляти дітвору, як куратор практики, написав І.Смешку в коментах Фейсбуку:
Студенти-практиканти-журналісти хочуть задати Вам 10 письмових питань – відповісте? http://www.ungazeta.info/?p=8927
Ігор Смешко Viktor Trygub шановний Вікторе, дякую за увагу. Ставте запитання, відповім на них.
З повагою, І.Смешко.
Ось фрагменти того матеріалу:

Студенти-практиканти журфаку продовжують вивчати людей, що ризикнули публічно заявити про готовність очолити державу, ставши кандидатами в Президенти України.

Десять студентів Інституту філології і масових комунікацій Університету “Україна”, під час журналістської практики в Українській пресовій корпорації, отримали завдання написати свої враження від учасників виборчих перегонів. Чесно кажучи, спершу це завдання викликало у нас негативні враження. Більше приваблювало щось музично-романтичне. Але, поступово, вибори захопили. Більше того, ми вирішили написати про всіх зареєстрованих кандидатів – біографія, програма, погляди…

Про кількох кандидатів ми вже написали, спробуємо проаналізувати особистість Ігоря Смешка. Використовуємо лише Фейсбук і відкриті джерела інформації!

Висновки робіть самостійно!

Іван Макар  правозахисник, доброволець бату “Айдар”: Не виключено, що й доведеться за нього проголосувати за відсутності кращого. Однозначно, чоловік розумний і талановитий.Проте я хотів би, принаймні, дізнатися про якісь його непересічні вчинки, що можуть свідчити про спроможність протистояти системі, міняти її, а не стати черговим гвинтиком цієї системи. Хотів би знати чим він коли-небуть жертвував заради відстоювання своїх принципів.

І.Смешко: Це було сказано за рік до Майдану Гідності… Багато із нинішніх професійних політиків, які знову балотуються в президенти, були тоді, або в парламенті, або в уряді. Але, на жаль, не чули.

” …Україна на порозі драматичних подій. Так вважає уродженець Христинівщини, генерал СБУ Ігор Смешко. За його словами, поки що державі нічого не загрожує ззовні безпосередньо. Однак незабаром може бути новий «майдан». У разі виникнення подібної ситуації до кордонів української держави можуть бути стягнуті війська суміжних держав, покликані в разі необхідності втрутитися в події у країні. Про це Ігор Семешко розповів в ефірі на каналі TVi.
Зовнішня загроза

Генерал СБУ з Христинівки попереджає про «зовнішню загрозу». Про це пише газета «Вечірні Черкаси». У прямому ефірі телеканалу «ТВі» зробив сенсаційну заяву уродженець Христинівки, колишній керівник СБУ, екс-голова Комітету з розвідки при Президентові України Ігор Смешко. Нині ситуація в Україні залишається ззовні стабільною, однак, як зазначають деякі політичні експерти, вона має певний вибухонебезпечний потенціал, який може знайти свій вихід у революційних подіях. При цьому можливе втручання певних зовнішніх сил”.

І.Смешко про масонів і таємні організації:

У зв’язку із чисельними запитаннями: «… Усе ж таки, в якій такій таємній організації має членство Ігор Петрович, і чи не буде вона керувати країною, якщо він стане президентом?», відповідаю. Основна інформація стосовно цього є в інтернеті.

Із 2005 року, після звільнення із дійсної військової служби, є учасником багатьох міжнародних експертних організацій. Більшість із яких є непублічними і користуються правилами Королівського інституту міжнародних відносин Великої Британії(«Royal Institute of International Affairs»), чи: «Chatham House».

«Chatham House» є автором правила анонімності, яке має назву «правило Chatham House». Згідно з цим правилом, учасники зустрічі можуть інформувати у повному обсязі уряди своїх країн про зустріч. Але, публічно обговорювати – лише зміст питань зустрічі, без посилання на учасників, і без ідентифікації належністі конкретних висловлювань. Мета – забезпечення щирих та чесних обговорень спірних чи непопулярних питань спікерами.

Для прикладу, одна із них таких експертних організацій, в засіданях
якої приймаю участь останнім часом від України – ЕАSLG (Euro-Atlantic Security Leadership Group) – Євроатлантична Группа Експертів із Питань Безпеки Високого Рівня.

Її співголови являються: міністр оборони Великобританії (2006–2008) Дес Браун, голова Мюнхенської конференції з міжнародної безпеки Вольфганг Ішингер, міністр закордонних справ РФ (1998–2004) Ігор Іванов і колишній багаторічний Голова Сенатського Комітету Конгресу США Сем Нанн.

Біографія І.Смешка

Народився в Христинівці Черкаської області. У 1977 році закінчив Київське Вище зенітно-ракетне інженерне училище ім.Кірова, в 1982-му – ад’юнктуру КЗРІУ, в 1991-му – докторантуру Військової академії ППО Сухопутних військ ім.Васілевского, в 2000-му – Національну академію оборони України (отримав ступінь магістра державного військового управління), в 2002-му – Київський національний університет ім.Шевченка (за фахом “правознавство”). Пройшов ряд спеціальних курсів в США, Швеції, Великобританії. Доктор технічних наук (захистив дисертацію за спеціальністю “Військова кібернетика”). Автор і співавтор понад сотні наукових робіт і численних винаходів в області проектування керованих ракет і систем управління високоточною зброєю. Володіє англійською, німецькою та французькою мовами.

Кар’єра. Після закінчення військового училища проходив службу в лінійних частинах зенітно-ракетних військ ППО Збройних Сил СРСР.

У 1992-му – відповідальний секретар Експертної наукової ради Міноборони України.

1992-1995 рр. – військовий, військово-морський, військово-повітряний аташе і аташе з питань оборони України в США.

1995-1998 рр. – голова Комітету з питань розвідки при президенті України (Леоніда Кучми).

1997-2000 рр. – начальник Головного управління розвідки Міноборони України.

2000-2002 рр. – аташе з питань оборони, військовий аташе при Посольстві України в Швейцарській Конфедерації – постпред Міноборони України при міжнародних організаціях у Женеві.

З жовтня 2002 по вересень 2003 рр. – голова Комітету з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю при Президентові України.

З листопада 2002 по червень 2003 рр. – заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України, з червня по вересень 2003 року – перший заступник секретаря РНБОУ (Євгенія Марчука).

З вересня 2003 по лютий 2005. – голова Служби безпеки України, член РНБОУ.

З 2006 року – президент Центру стратегічних досліджень та аналізу.

З 2009-го – голова Всеукраїнської громадської організації “Сила і Честь”.

7 жовтня 2014 року президент України Петро Порошенко призначив Ігоря Смешка своїм радником і главою Комітету з питань розвідки при президенті України. Указом від 30 січня 2015 року Комітет з питань розвідки був ліквідований, а Смешко – звільнений з посади його голови.

12 березня 2015 року Смешко був звільнений з посади радника президента і призначений позаштатним радником глави держави.

Регалії. Генерал-полковник. Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Професор.

Сімейні узи. Одружений, має двох синів.

 

Мої особисті думки. Якщо І.Смешку вдасться пробитися на телебачення, в пресу, в інтернет, його програма “сильної руки”, принципи “наведення порядку”, “повернення соціальної справедливості”, когось, “схожого на Піночета”, може привернути людей старшого віку і радикально налаштованих людей середнього віку, яких рішуче не влаштовує нинішня олігархічна система.

Спілкуючись з ровесниками, не бачу, що молодь, студенство щось знає про І.Смешка і буде готова за нього голосувати. Хоча, якщо поговорити з нами зрозумілою нам мовою, все може бути…

В принципі, ми готові сформувати серію питань до кандидата Смешка від студенства, але сумніваюся, що він нас почує, тим паче відповість…

А ми продовжимо вивчати кандидатів…

Підготував Ростислав Тригуб, студент Університету “Україна”

Нині студенти, які дещо здивовані особистою реакцією кандидата-генерала захопилися готувати питання, яких вже більше 50, і кількість зростає. Але, відберемо десять…

натисни MIXADVERT

аш

Be the first to comment

Leave a Reply