не робімо гетьманів і кумирів з людців

Ще тиждень тому нам казали, що ми даремно обурюємося заявами Кравчука. Він, мовляв, як досвідчений і хитрий політичний діяч, говорити буде одне, а на ділі боронитиме інтерес України.
Ну ось. Кравчук везе окупантів інспектувати позиції українських військ. Це вже не слова, а дії. Тож далі дискусії щодо цього дуету радянських номенклатурників у ТКГ позбавлені сенсу.
Але скажу й про інше.
Пригадую ще ті часи, коли Кравчук перетворився з радянського функціонера на об‘єкт обожнювання для патріотичної спільноти. У певні роки його сприймали мало не як ортодоксального націоналіста, переконаного західника і вартового Української держави.
Потім, правда, було СДПУ(о). А тепер й окупаційні інспектори на наших позиціях.
Що цілком закономірно для совєтського чинуші.
Тож не робімо гетьманів і кумирів з людців, які добру частку свідомого життя завзято прислуговували російській імперії, її спецслужбам, церкві чи культурі. Це або кон‘юнктурники, або вороги.
Вони можуть перевзуватися в українські шузи і навіть пустити сльозу під «червону калину», але від того вони не стануть справжніми і тямущими державниками. Цим треба жити і горіти. Бо чим горщик накипів, тим і смердітиме.

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*