Десантники України та Британії разом

Десантники України та Великої Британії проведуть спільні тренування на командно-штабних навчаннях «Об’єднані зусилля – 2020».

Про це пише Український мілітарний портал.

Навчання такого масштабу спільно з іноземними партнерами в Україні проводиться вперше.

«Це свідчить про нашу сумісність, рівень підготовки особового складу та штабів, відповідно до процедур НАТО та провідних країн Світу», – відзначив командувач ДШВ ЗС України генерал-лейтенант Євген Мойсюк.

Триває підготовка до обох тренувань – у польових умовах, на рухомій базі розгортаються пункти управління, польові табори, налагоджується система зв’язку, завершується підготовка озброєння та військової техніки.

У рамках підготовки до стратегічних командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля — 2020» на Хмельниччині спецпризначенці ССО ЗСУ відпрацювали практичні навички десантування повітряним шляхом уночі.

Довідка

Стратегічні командно-штабні навчання «Об’єднані зусилля – 2020» будуть проведені в останній декаді вересня, коли Росія проводитиме свої навчання «Кавказ 2020» та може використати накопичене угрупування військ за для ескалації агресії проти України.

У межах проведення цих стратегічних командно-штабних навчань буде перевірено бойову готовність, а також проведено бойові стрільби зенітно-ракетних комплексів, з літаками Повітряних Сил ЗСУ, з певними підрозділами і військовими частинами Сухопутних військ, а також інших військових формувань на наших полігонах, які розташовані на півдні України.

Окрім того до навчань «Об’єднані зусилля – 2020» залучать вітчизняні ракетні комплекси «Нептун» та «Вільха», які виконуватимуть поставлені на них навчально-бойові завдання.

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*