Укрінформ: Максим Тимошенко зустрічається з пресою

шкипер

Зустріч з пресою

ректора Національної музичної академії України ім. П.І Чайковського Максима Тимошенка за участі Надзвичайного і Повноважного посла КНР в Україні ДуВея, Радника-Посланника Діна Цзяньвея та Першого секретаря ВанаДацзюня

Сенсаційні деталі результативного візиту до КНР

Адреса: вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ, 01001, Укрінформ

1 лютого 2019 року о 10.00

Повідомляйте про участь

 

 

Прес-реліз до прес -конференції

ректора Національної музичної академії України ім.. П.І Чайковського, доктора філософії, професора, заслуженого діяча мистецтв України Максима Тимошенка, що відбудеться в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ»за участі Надзвичайного і Повноважного посла КНР в Україні ДуВея, Радника-Посланника Діна Цзяньвея та Першого секретаря ВанаДацзюня

 

Адреса: вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ, 01001

 

1 лютого 2019 року о 10.00

 

 

До уваги ЗМІ

 

З 19.01.2019 по 26.01.2019 в Китайській Народній Республіці на запрошення урядових органів КНР перебувала делегація Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського на чолі з нещодавно обраним ректором, доктором філософії, професором, заслуженим діячем мистецтв України Максимом Тимошенко та провідними фахівцями Академії.

 

У програмі візиту відбулись зустрічі:

 

Відвідання Центральної консерваторії музики Пекіна та зустріч з ректором закладу, підписання Угоди про співпрацю між НМАУ ім. П.І. Чайковського і Центральною консерваторією музики Пекіна;

 

Відвідання міста Хеншуй, де відбулись зустрічі з керівництвом міста, керівництвомХеншуйського університету, відвідання Музичного міста, музею, концертних залів, заводу з виготовлення музичних інструментів «GV»;

 

Зустріч із віце-губернатором провінції Хебей (провінція на сході Китаю з населенням 68,09 млн чол.) у місті Шицзячжуан, столиці провінції;

Відвідання музичної школи, що відома як інноваційна в музичному мистецтві;

 

Відвідання штаб-квартири Інституту музики ім. Конфуція в Пекіні та проведення перемовин щодо створення «Інституту музики ім. Конфуція» в Києві.

Відвідання театру м. Тяньцзин та перемовини про культурний обмін між театром і Академією.

 

Візит готувався з української сторони ректором НМАУ ім. П.І. Чайковського Максимом Тимошенком на базі переговорного процесу, що тривав протягом двох місяців в он-лайн режимі.

 

В українській команді підготовкою і організацією всіх заходів займалася випускниця НМАУ ім. П.І. Чайковського, кандидат мистецтвознавства, викладач кафедри оперного співу Академії Лі Цінь.

 

Візит делегації НМАУ ім. П.І. Чайковського до КНР пройшов на високому професійному рівні та став надзвичайно результативним. Китайська сторона продемонструвала готовність до співпраці на ниві творчих та менеджерських стосунків. В якості жесту доброї волі керівництвом заводу музичних інструментів компанії «GV», що, до речі, є другим у світі з виробництва музичних інструментів було прийняте рішення подарувати 300 кларнетів. За словами члена української делегації проректора, в.о. професора, заслуженого артиста України Михайла Мимрика, це дасть можливість розподілити інструменти у сегментах музичної освіти для різних навчальних функцій.

 

За підсумками візиту делегації НМАУ на чолі з Максимом Тимошенком до КНР було підписано низку вигідних та перспективних угод про міжнародне співробітництво між Академією та окремими освітніми, мистецькими й державними структурами КНР.

 

Візит, як наголосив ректор НМАУ ім.. П.І. Чайковського Максим Тимошенко, накреслив нові вектори розвитку навчальної і наукової бази нашого закладу, його концертної та освітньої діяльності, а також подальших міжнародних контактів Академії. Цей візит відкрив нову сторінку у сфері музичної освіти Академії. Тиждень інтенсивного спілкування представників двох прадавніх культур – української і китайської – можна вважати історичним моментом формування абсолютно нової концепції музичної освіти.

 

Цей візит – реальний прорив не тільки в українсько-китайських культурних зв’язках, але і в українсько-китайських взаєминах в цілому. Власне про перші в Європі та у світі новаторські форми співробітництва і йтиметься на прес-конференції.

натисни MIXADVERT

аш

Be the first to comment

Leave a Reply