Місцеві вибори в Україні можуть бути перенесені через стрімке зростання хворих на коронавірус.

Народний депутат з фракції “Слуги народу” Олександр Качура вважає, що місцеві вибори в Україні, призначені на 25 жовтня, можуть бути перенесені через стрімке зростання хворих на коронавірус. За його словами, показники захворюваності COVID-19 в Україні – необ’єктивні, а через кілька тижнів добовий показник захворюваності може перевищити 10 тисяч осіб.

Нардеп від “Слуги народу” Олександр Качура заявив, що існує загроза перенесення місцевих виборів в Україні через COVID-19. Про це він написав у своєму Telegram-каналі в п’ятницю, 9 жовтня.

“Вже багато представників влади і міністерства заявляли, що вибори відбудуться 25 жовтня і не будуть перенесені. Я буду менш оптимістичний. Через кілька тижнів ми можемо подолати позначку в 10 тисяч хворих на добу. Показники – необ’єктивні: в країні немає масового тестування і ми не  знаємо точної кількості хворих COVID-19”, – написав Качура.

Він додав, що, за його інформацією, деякі інфекційні відділення лікарень України перевантажені на 75%.

“Якщо ситуація з інфікуванням населення буде прогресувати, то ми отримаємо масову неявку виборців на дільниці. Таким чином стане питання про легітимність виборів, і нам доведеться зібрати волю в кулак і за рекомендацією РНБО парламент буде змушений ввести надзвичайний стан, а, отже, жорсткий карантин”, – підкреслив нардеп.

Нагадаємо, що Олександр Качура запевняв, що відносно президента Володимира Зеленського всі депутати фракції – “мікроби”. Також ASPI news писало, що “Слуга народу” Качура вважає, що Україна зобов’язана закуповувати російську вакцину від Covid-19.

© 2019 Інформаційне агентство ASPI

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*