«Слуги» об’єднаються з «ОПЗЖ»

Після місцевих виборів 25 жовтня представники партії «Слуга Народу» у місцевих, районних і обласних радах об’єднаються з представниками партії «Опозиційна платформа — За життя», оскільки «цього не уникнути».

Про це заявив народний депутат від «Слуги Народу» Олександр Качура в інтерв’ю інформагентству «Єдність».

За його словами, уникнути такого об’єднання буде неможливо, оскільки на сході України є регіони, де «буде значна підтримка цієї партії.

«Треба буде якусь конструкцію (співпрацю між партіями — ред.) вибудовувати», — додав він.

А як щодо інших партій?

На питання, чи готові «Слуги» об’єднуватися з «Батьківщиною», Качура відповів: «Я думаю, що це може бути конструктивна робота». Щодо об’єднання з «Голосом» депутат «має сумніви».

Водночас Качура наголосив, що проситиме про виключення його з фракції, якщо «Слуга Народу» об’єднається з «Європейською Солідарністю». Він пояснив це тим, що політсила Петра Порошенка «є прямим опонентом партії “Слуга Народу”, і люди не сприйматимуть таку співпрацю».

Також він бачить можливою співпрацю «національних політичних партій», якою є і його політсила, з «локальними політичними партіями» у регіонах.

Про яке об’єднання йдеться?

На місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня, громадяни обиратимуть депутатів міських, районних та обласних рад. Після того, як стануть відомі результати виборів та кількість мандатів, яку отримає кожна з партій, за аналогією з Верховною Радою, партії переможці будуть створювати коаліції.

Як пройдуть вибори?

Місцеві вибори відбудуться одночасно по всій Україні 25 жовтня. Тоді виборці обиратимуть представників місцевих органів влади та міських голів.

Ці вибори відбудуться за новими правилами — ухвалені зміни до Виборчого кодексу. Зокрема, кандидати в невеликому населеному пункті тепер мають прикріпитися до будь-якої партії; створена гендерна квота; а також з’явилися застави. У невеличкому містечку, де населення не сягає 10 тисяч виборців, кандидат має внести заставу у розмірі 940 гривень.

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*