Попи Гапони ще живі, і працюють на ЦК КПРС

День свободи, день початку двох революцій який щоразу припадав на день Архистратига Михаїла. Що Вам нагадує це свято? Море радості від перемоги двох революцій та демократії, жалобу і сум по загиблим під час Революції Гідності. Є трохи і елементів невдоволення від неповної реалізації того за що згуртовано боролися .
Цього року все по-іншому. Україну і увесь світ спіткала пандемія. Лихо одне не ходить, і до нього приєдналися економічні негаразди. З березня Україна в стані карантину, обмежень та низки запобіжних заходів. Але хвороба не дає можливості до послаблень.
Але свято в таких умовах варто відзначати, мабуть не натовпами на площах навіть в масках. Небезпека чатує на кожному кроці. Не від хорошого життя введено карантин вихідного дня. Заклики вийти на вулиці нагадують інше свято – першотравневу демонстрацію на Хрещатику в 1996 році. Тоді комуністична влада працювала по своєму, і про людей не думали. Головним тоді були ідеологічний ритуал та показуха, і на меті приховати від світу факт глобальної трагедії. Нині навпаки, і владі, як би хто її не хаїв переймається здоров’ям громадян країни. Цей факт важко заперечувати. Але новітні попи Гапони без хреста і кадила ведуть натовп за собою на зустріч до невидимої небезпеки. Куди і для чого? Як же з турботою про «здоров’я нації»?
Організатор акцій з святкування 7-ї і 16-ї річниць двох революцій Рух опору капітуляції, скорочена абревіатура – РОК. Та той хто не знає розшифровки РОК, вже починає думати, що це Рух опору карантину. Адже такі рухи вже є в Європі, куди Україна має намір остаточно долучитися. Однак чи варте таке святкування ризику здоров’ям і навіть життям. Здається, що ризиковане мітингування на терезах тверезого мислення переважить здоровий глузд. Пандемія не жартома вже забрала і без мітингів тисячі життів, і в сторонньої допомоги не потребує. Як це нагадує заклик московських попів перед Великоднем не звертати увагу на карантин, лише про Бога РОК не згадує…
Пандемічний День Свободи варто провести по-іншому, можливо в режимі онлайн, як це пропонують робити наші співвітчизники за кордоном з вшануванням жертв Голодомору.

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*