Знайдено місце в Україні, де життя «Фонтан»…

шкипер

У Новоукраїнській обєднаній громаді, що на Кіровоградщині, завершили будівництво пішохідного фонтану в «Сквері на Соборній». Як повідомили на сайті міськради, фонтан з кольоровою динамічною підсвіткою і дев’ятьма струменями води готовий до експлуатації.

 Підрядник, після здачі цього об’єкту, проведе роботи щодо його консервації на час холодної пори року, а коли інші паркові споруди буде завершено – фонтан запрацює на радість відвідувачів скверу, – йдеться в інформаційному повідомленні, підхопленому деякими електронними ЗМІ.

Будівництво скверу триватиме ще два роки.  Сквер будувати цілі два роки –дуже шикарно!!! Наразі будують громадську вбиральню( яких в місті і досі практично немає), елементи стаціонарної критої сцени. Прокладають комунікації. Монтаж інших об’єктів розпочнеться уже у 2021 році.

Нагадаємо, що фірма «МегаБуд-БК», за контрактом, у 2020-2022 роках освоїть 8 мільйоні гривень для будівництва стаціонарної сцени, пішохідного фонтану, дитячого майданчика з врахованими потребами дітей з інвалідністю, ятки для торгівлі місцевими підприємцями, вбиральні, велопарковки, квітники, тротуари, освітлення тощо. А чи є хоча б частка з переліченого у віддалених куточках об’єднаної громади, в якомусь із сіл, наприклад?

Стартова ціна проєкту складала  поки що близько 12 мільйонів гривень. Партнером проєкту став міжнародний проєкт «ДОБРЕ».  А чому партнерам по фінансуванню не запропонували для вкладення коштів інші, більш злободенніші для громади проекти? Головним штрихом роботи фонтанів, мабуть,  слід вважати хронічну нестачу води в Новоукраїнці та її погодинну подачу споживачам. Чому ж не розробили проект покращення та розширення водопостачання громади? Все для того, щоб вважати, що життя у ній – «фонтан»?  Та й ціна для цього, на перший погляд, непогана… То ж виникає багато цікавих запитань, за щасливу громаду, до самого її голови громади Олександра Корінного.

Максим Буцалюк

натисни MIXADVERT

аш

Be the first to comment

Leave a Reply