Інформаційна війна на Донбасі: “ЛНР” створила медіахолдинг, “ДНР” запускає передавальну станцію

Окупаційна влада в “ЛНР” і “ДНР” посилює поширення неправдивої пропагандистської інформації на підконтрольну Україні територію.

Як повідомляють підконтрольні окупантам сайти, в “ЛНР” створили новий медіахолдинг “Луганьмедіа”, а в “ДНР” готують до запуску передавальну станцію у Приазов’ї, передає Depo.Донбас.

Зазначається, що в “Луганьмедіа” увійшли 14 підприємств-редакцій регіональних “ЗМІ”. Структура холдингу тепер включає в себе адміністративний блок, що забезпечує його роботу, блок друкованих та електронних “ЗМІ”, а також блок теле- і радіо- “ЗМІ”.

“Луганьмедіа” продовжить випуск 15 щотижневих газет, шести телеканалів, двох радіостанцій і 14 мережевих видань “, – йдеться у повідомленні.

Телемовлення буде проводитися як на території “ЛНР”, так і за її межами – на територію, підконтрольну Україні, прицьому частина телеканалів мовитиме цілодобово, інші – кілька годин на день.

В “ДНР” запуск в тестовому режимі нової передавальної станції для розширення зони покриття пропагандистського телебачення і радіо в Приазов’ї намічений на початок поточного року.

“Запуск нового об’єкта в тестовому режимі заплановано на початок 2021 року. Після введення в експлуатацію нового об’єкта мовлення жителі півдня “ДНР” отримають якісний сигнал 40 телеканалів і шести республіканських радіостанцій “, – йдеться у повідомленні.

При цьому зараз робочі вже поклали фундамент під вежу зв’язку і будівлю телерадіопередавального станції, ведеться будівництво. Також придбано і очікує установки необхідне обладнання.

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*