Шарій хотів вивезти з України однофамільця, прізвище якого купила його партія

Проросійський відеоблогер Анатолій Шарій пропонував своєму однофамільцю Вікторові Шарію попросити політичного притулку в Європейському Союзі. Ім’я саме цього чоловіка використовує «Партія Шарія» у своїй назві.

Про це Віктор Шарій повідомив в ексклюзивному інтерв’ю hromadske.

Чоловік розповів, що залишитися за кордоном йому пропонували у 2020 році. Одна з представниць «Партії Шарія» запропонувала Вікторові на деякий час поїхати в Туреччину, бо в Україні чоловікові перебувати було нібито небезпечно.

Коли Вікторові потрібно було повертатися додому, він почав спілкуватися в месенджері з Анатолієм Шарієм. Тоді відеоблогер заявив, що в Україну чоловікові їхати не можна: запевняв, що це небезпечно.

Через декілька днів представниця «Партія Шарія» запропонувала чоловікові попросити політичного притулку в Німеччині або Швейцарії. Проте Віктор відмовився: «Я розумію, що в Україні нічого незаконного не зробив, і мені ніхто його не дасть — цього притулку».

Чоловік вважає, що йому в Україні нічого не загрожувало: «Можливо, вони зацікавлені, щоб я взагалі зник на деякий час, щоб ніхто на мене не міг вплинути. Або щоб я особисто не зміг передумати й забрати свій дозвіл (на використання прізвища в назві партії — ред.)».

Зрештою Анатолій Шарій погодився оплатити для Віктора квиток назад в Україну та пообіцяв виплачувати щомісяця по 10 тисяч гривень (за словами чоловіка, гроші відеоблогер і справді виплачував).

«Аргумент»

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*