Є надія, що “крига скресне”…

Нарешті ідеологічні питання перестають бути масштабно дискусійними. Сьогодні обласна рада підтримала Звернення до Верховної Ради, ініційоване мною та

Дмитро Лінько, з проханням перейменувати нашу область у Кропивницьку.
Це обговорювали ще шість років тому під час громадських слухань у всіх районах області. І тоді більшістю було прийнято рішення, що назва області повинна бути похідною від назви обласного центру. З 2016 року обласний центр носить назву Кропивницький, а значить і область повинна бути Кропивницькою.
Не можна сьогодні залишати наслідки радянської імперії в Україні. Не можна забувати про причетність Кірова, ім’я якого тривалий час носила наша територія, до непоправних наслідків імперського «Закону про п’ять колосків», до голодомору, яким було знищено близько 7 млн. українців. Навіть Сталін називав цей «закон» драконівським.
Всі процедури перейменування пройдено. Кропивницький – єдине місто в світі, що носить ім’я драматурга, і ми можемо цим не лише пишатися, а й використовувати для розвитку туристичної та мистецької привабливості області.
Кожна територія повинна мати українську ідентифікацію. А Україна повинна бути незалежною територіально, економічно та ідеологічно. І ніяк по-іншому.
Дякую усім, хто поруч і чекаємо на остаточне ухвалення від Верховної Ради.
Рухаємось далі…
Олександр Горбунов
Нравится

 

Комментировать
Поделиться

 

 

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply