Невдала провокація кремлівських пропагандистів

10 травня на російських новинних сайтах яскраво рясніє новина про, начебто, розклеєні листівки у м. Львові. Росіянам хотілося щоб у культурній столиції України якісь недоумки роздрукували та поклеїли плакати із фашистською символікою. Але ні! Таких дурнів не знайшлось!!! Тому фабриканти російських зливних бачків вирішили створити привід.

Кого не люблять українці? Окрім рашистів мабуть ще євреїв – подумали пропагандисти. Тай провокацій жодних не відбулось на 9 травня. Так чому б не підлити масла в огонь?

Але ні у Львові, якраз дуже толерантно відносяться до всіх національностей крім рашистської. Бо у 2014 році її лідери та народ вдався до військової агресії проти України. Вони так само як Гітлер у 1939 році розпочали війну. Росіяни – агресори!!!

Але повернімося до словоблудів та фейкометів. Джерелом брехні виступив нікому не відомий, але із гучною назвою телеграм-канал (вже трохи не пособі …телеграм?) «Официальный канал Объединённой еврейской общины Украины — крупнейшей всеукраинской еврейской организации.». Вчитайтесь у назву, це ж як треба було постаратись. І ось цей «канал» повідомив ….

Зверніть увагу ніхто у Львові листівок не бачив, а канал – бачив. У більшості новин російських т.зв. медіа правди не знайдеш. Суспільство яке живе у суцільній брехні найбільш чутливе до маніпуляцій. Так вже 30 років «розвивається» Росія та її народ – створють проблеми іншим.

До відома людей, які хочуть знати правду. Ті яких російські брехуни звинуватили у якихось листівках, оперативно спростували свою причетність до ганебного явища та заявили про панування моралі у їх товаристві та повагу до національних меншин Львівщини.

Будьмо пильні! Та недамо московитам втручатись у наші внутрішні справи!!!

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply