Євробачення: нове коло скандалів?

Європейська мовна спілка як організатор пісенного конкурсу “Євробачення” спокійно сприйняла те, що співачка MARUV не представлятиме Україну цього року

Про це повідомили організатори на офіційному сайті Європейського мовного союзу.

Європейська мовна спілка зазначила, що кожен мовник несе відповідальність за вибір свого учасника на “Євробачення” у відповідності з правилами.

З переможницею національного відбору MARUV не змогли укласти договір, Національна суспільна телерадіокомпанія України має оголосити виконавця, який відправиться на конкурс в Ізраїль.

“На даний час телекомпанія веде переговори про оголошення представника цьогорічного конкурсу – і після їхнього підтвердження його буде оголошено на офіційних каналах Євробачення”, – додали у Європейській спілці.

Також у заяві зазначили, НСТУ та співачка, яка перемогла у національному відборі на “Євробачення”, не досягли згоди щодо місії учасника, тоді як виконавець є послом України і представляє не лише музику, а й погляди українського суспільства.

Національний мовник зобов’язаний забезпечити неполітичний характер конкурсу – а НСТУ побоюється ескалації розколу українського суспільства.

  • Ввечері у суботу, 23 лютого 2019 року, виконавиця MARUV (справжнє ім’я – Анна Корсун) перемогла під час загальноукраїнського відбору на Євробачення-2019.
  • Вона відома відвертим вбранням у кліпах, а також неодноразовими виступами на території російського агресора, котрі співачка виправдовує тим що “не можна судити всю країну по одній людині, по президенту”.
  • Протягом двох діб MARUV можуть позбавити права виступати у Тель-Авіві від імені України.
  • Переможниця національного відбору на Євробачення 2019, українська співачка Анна Корсун, більш відома як MARUV, заявила що виступить тільки від України і готова не їхати з гастролями у Росію.
  • 25 лютого Суспільне мовлення повідомило, що MARUV не представлятиме Україну на Євробаченні-2019.

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*