Андрій Данилко дав коментар російським пропагандистам про Євробачення

Eurovision Song Contest 2007 - 1st Final Dress Rehearsel *** Local Caption *** Verka Serducka, Ukraine

Після рішення України відмовитися від участі на Євробаченні у 2019 році, російські ЗМІ почали бурхливо засуджувати Україну за її дії.

Член журі Нацвідбору Євробачення Андрій Данилко, відомий всім в образі Вєркі Сєрдючки, заочно дав коментар для російського пропагандистського телеканалу “НТВ”, тим самим “підкинув дрова в вогонь”.

Йому зателефонували в прямому ефірі та запитали що сталося. Діалог Данилко почав гумористично та сказав про своє бачення:

“Четвертий рік на нацвідборі як член журі і можу сказати, що скандал відбувається щороку. Я намагаюся бути справедливим, щоб не виникало ніяких конфліктів, але те, що відбулося в цьому році мене не здивувало. Тому що напередодні виборів президента України  люди дуже сильно занурилися у політику: не знають за кого голосувати, знаходяться в настороженому стані. Звісно я вважаю, що це провина організаторів нацвідбору, які недогледіли за якимось деталями, а я просто член журі і оцінюю саме пісню та виступ. Я не перевіряю аналіз крові, відбитки пальців, бо мені це не цікаво.”

Ведучий запитав: “Ви самі згадали  вибори. Як Вам здається як цей скандал вплине на президентські вибори?”

Данилко продовжив: “Андрію, я не знаю, справа в тім, що мені сказали, що на нацвідборі були якісь експеременти технологій, які будуть вживані на президентських перегонах. Це мені сказали так…”

На цьому пропагандист перервав його та насміхнувся: “Кандидатів будуть змушувати співати?”

“Послухайте, той негатив, який був звалений на фаворитів цього відбору гурт KAZKA дуже сильно на них вплинуло, що вони можуть відмовитися або вже відмовилися від ролі представника України на Євробаченні, тому що конкурс перейшов всі межі пісенного конкурсу.” – завершив свою думку Народний артист України.

Останнє питання задав телеведучий: “Зараз українцям хочуть заборонити виступати в РФ. Яке у Вас до цього відношення?”

-Погане відношення, тому що ситуація дуже складна, але якщо буде такий закон, то їздити не будуть, але закону нема, то чому артисти України не можуть виступати в Росії? Потяг Київ – Москва ж є? Якщо заборонять, то нехай і цей рейс знімуть назавжди.

Останню жартівну заяву Андрій Данилко виразив тим, що сам не проти “врятувати ситуацію” та виступити від України в Ізраїлі…

Не дуже приємне враження від цього…

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*