Вірмо, Любімо й Творімо нашу Україну!

Сьогодні – 30 років Незалежности України! Збираюсь до Верховної Ради на урочисте засідання з цієї нагоди. Вчора телефонує друг і колега з нашого Першого скликання ВР, з яким разом боролися за цю Незалежність і проголошували її майже пів життя тому. Каже: “Може, не підемо, адже на парад “зе”-дєятєлі не знайшли місця для сотні ще живих творців цієї держави, а на прийняття у президента запрошені щось 5-6 наших колег, а легендою і героїнею України 95-й квартал чомусь вважає героїню “зароб…ядства” в рашці…”
Ні, кажу, брате, вони лише й чекають від нас, щоб ми отак добровільно звільнили для них Український Простір! Мовляв, тоді й вони чогось варті будуть. Адже це ми з тобою творили Історію, а вони в неї тільки вляпуються зі своїм базарно-малоросійським менталітетом! Ми підемо в Храм нашої Незалежности, бо без нас він перетворився на підворітню провінційного кварталу! Це – наше свято! Свято Українців!
Отож, вітаю своїх колег-державників! Вітаю усіх, для кого наповненість України Українським змістом важить більше, ніж наповненість власного шлунку російською макухою!
Вірмо, Любімо й Творімо нашу Україну!

 

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*