перед поїздкою президента Зеленського в США, “Свобода” оголосить йому ВИМОГИ НАЦІЇ

Поки ми святкували День Незалежності, московські війська на Донбасі вбили двох українських захисників. І ще двох поранили…

Поки ми слухали, як на “Кримській платформі” представники 46 держав говорили про чергову “глибоку стурбованість” щодо окупації Криму і можливі санкції проти Московії, “якщо вона посилить військову агресію”, Московія розмістила в Криму потенційні носії ядерної зброї. Кораблі, оснащені крилатими ракетами дальністю 1,5 тисячі кілометрів. Такі, якими 5 років тому бомбардувала Сирію. І зараз це вже загроза не лише Україні, якій в Будапешті дехто щось “гарантував”, а тепер робить круглі очі. Це вже загроза всьому регіону…

Ні, добре, звичайно, що парад відбувся. Навіть попри місцями спотворені ідеологічні акценти – він однозначно підняв патріотичний дух нації.

І від “Кримської платформи” позитив очевидний. Це ж влада ВПЕРШЕ з початку окупації порушила питання Криму, яке до цього часу якось замовчувалось на всіх мінських форматах і нормандських переговорах. Ще й така кількість світових лідерів до нас приїхала.

Але ні те, ні інше війни не зупинило. І не зупинить. Бо державна політика, особливо міжнародна – це не тільки парадна частина. Не тільки драйвові відосіки, декорації і заяви. Особливо – у час війни. Бо ви ж тільки вдумайтесь: незалежності 30, а війна з них триває уже понад 7. Війна фізична, економічна, ідеологічна. Відкрита війна на всіх фронтах. Вона триває вже довше, ніж Друга світова…

Державна політика – це в першу чергу КОНКРЕТНІ і ВЧАСНІ ДІЇ задля безпеки й добробуту нації.

І зараз нам з вами випав унікальний шанс. Бог дав так, що візит президента Зеленського в США збігся з критичним моментом в правлінні тамтешньої влади – вона наробила багато великих помилок у міжнародній політиці.

США воювали в Афганістані 20 років.

2300 американських військових загинули там.

20 660 – зазнали поранень.

І коштувало це американським платникам податків… 978 млрд доларів.

978 МІЛЬЯРДІВ доларів!

Для порівняння – весь річний бюджет України складає близько 37 мільярдів доларів. Тобто, на Афганістан влада США витратила більше, ніж всі бюджети України за роки незалежності разом!

А тепер за три дні адміністрація Байдена здала країну талібам. БЕЗ БОЮ. Хоч напередодні Байден усіх запевняв, що таке – взагалі не можливо…

Ясна річ, це спровокувало шквал жорсткої критики по всьому світу. І всередині США – насамперед. При чому не тільки з боку конкурентів-республіканців, а й в середовищі самих демократів. Ще й історія з Північним потоком – 2, де Байден зіграв в унісон з Меркель і і Путіним, проблем додала.

Зіткнутись з таким, ще й на першому році правління – дуже сильний удар по реноме. Фактично, тепер Сполучені Штати опинилися на межі того, що можуть втратити статус наддержави N1 і міжнародного арбітра.

А тому адміністрації Байдена потрібно терміново вирівнювати ситуацію. Програти ще й Україну у війні із Кремлем – їм іміджево невигідно. І це – наш з вами шанс.

Не скористатися ним – це не просто гріх, а злочин.

Тому, перед поїздкою президента Зеленського в США, “Свобода” оголосить йому ВИМОГИ НАЦІЇ:

– відмовитись від реалізації мінської капітуляції в будь-якій формі;

– ніякого особливого статусу для Донбасу;

– ніякого проведення виборів на окупованій території;

– ніякої “формули Штайнмаєра”;

– ніяких “мінських угод”;

– ніяких переговорів у нормандському форматі.

Вимагати від США, як основного гаранта за Будапештським меморандумом, конкретних дій для захисту суверенітету України:

– участі у переговорах щодо війни на Донбасі,

– прямої військової допомоги,

– статусу основного союзника США поза НАТО,

– блокування добудови Північного потоку – 2.

Після 30 років відновлення своєї вистражданої Незалежності Україна та українці не збираються здаватися. Тому, якщо один гарант Будапештського меморандуму напав на Україну, а інші – “глибоко стурбовані”, маємо право відновити своє право повернути ядерний статус.

Вимоги Нації: реальні гарантії, а не “глибока стурбованість”!

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply