В “ДНР” очікують на спалах COVID-19, гепатиту, сказу і чуми свиней

На території окупованої Донеччини говорять про загрозу спалаху як COVID-19, так і інших інфекцій, які вражають людей, і тварин, але від них в “ДНР” немає ліків і вакцин

  •  

Ситуація з медичною допомогою в “ДНР” залишається несприятливою, що даже можливіть поширитися цим інфекціям.

Як повідомляє джерело в “МНС” ДНР”, у всіх без винятку містах і районах “ДНР” можливий блискавичний сплеск захворювання коронавирусною інфекцією, передає Depo.Донбас з посиланням на “Донбасский кейс”.

Тим не менш, такий тривожний прогноз не завадив владі “ДНР”, яка відпрацьовує передвиборчу кампанію напередодні виборів до Держдуми, влаштовувати багатотисячні заходи без дистанції і масок.

Крім COVID-19, жителям всіх міст і районів “ДНР”, як попередили в “МНС”, загрожує спалах вірусного гепатиту та інших небезпечних інфекцій. Боротися з масовим поширенням яких медичних можливостей в “ДНР” немає.

Також, як йдеться в аналітичному зведенні “МНС”, є небезпека поширення сказу (на всіх адміністративних одиницях “республіки”). Є прогноз по ймовірному поширенню африканської чуми свиней в районах “ДНР”. Збудник може бути занесений як з території РФ, так і з України, прогнозує “МНС”.

Спалахи чуми свиней вірогідні в Новоазовському, Тельманівському, Амвросіївському, Старобешівському районах.

Нагадаємо, мешканці “ДНР” публікують у соцмережах історії, пов’язані з медициною і обслуговуванням у лікарнях на непідконтрольній Донеччині. Пацієнти витрачають величезні гроші, не отримуючи натомість ані належної уваги медиків, ані здоров’я.

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply