Завтра в Україні почнуться військові навчання Rapid Trident за участі 15 країн-партнерів

Українсько-американські командно-штабні навчання із залученням військ Rapid Trident – 2021 розпочнуться у понеділок, 20 вересня.

Про це йдеться в повідомленні Служби зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗС України.

Командувач командування підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Ігор Палагнюк разом із керівником українсько-американських навчань RAPID TRIDENT – 2021 бригадним генералом Владиславом Клочковим перевірили хід бойового злагодження однієї з механізованих бригад Сухопутних військ Збройних Сил України та готовність до проведення багатонаціональних навчань підрозділів Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та Військової служби правопорядку.

Також була перевірена готовність до навчань апарату керівництва RAPID TRIDENT – 2021, командного пункту окремої механізованої бригади та об’єктів полігону.

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки механізовані підрозділи за підтримки артилерії відпрацювали тактичні дії під час наступу.

Українсько-американські навчання RAPID TRIDENT – 2021, в яких візьмуть участь 6000 військовослужбовців з 15 країн-партнерів, розпочинаються 20 вересня на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

«Аргумент»

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*