Експрес-виставка «Козацькими шляхами. Донеччина».

У виставковому центрі сучасного мистецтва ім. А.Куїнджі ( Маріуполь), відбулась експрес-виставка «Козацькими шляхами. Донеччина».

На виставці була представлена частина робіт, які були написані молодими художниками на просторах Донецької області (с. Урзуф) у вересні цього року.

Всі роботи написані в пленерному жанрі і для багатьох учасників – це перший досвід написання етюдів на відкритому просторі.

Головна ідея пленеру: відшукати сліди козацької історії на Донеччині і зафіксувати красу донецького Приазов’я на художньому полотні для подальшої популяризації цього регіону в Україні.

Серед учасників пленеру – студенти та художники з різних куточків України (Київ, Львів, Сєвєродонецьк, Чернігів, Жовква, Біла Церква, Маріуполь, Симфірополь, Харків, Запоріжжя, Краматорськ, Одещина, Дніпро, Кривий Ріг, Черкащина.

Зі студентами плідно працювали досвідчені художники України: Наталія Носик (член НСХУ, Запоріжжя) та Петро Рибін (вільний художник, приватний викладач, член НСЖУ, Татарбунари, Одеська обл.), які проводили майстер-класи для учасників пленеру з написання етюдів, портретів, натюрмортів.

Пленер проходив в рамках всеукраїнського проекту «Козацькими шляхами. Донеччина», який започаткувала громадська організація «Гуманітарна ліга» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Керівник проекту, голова правління ГО «Гуманітарна ліга» Артем Ловягін

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply