ГО «Гуманітарна ліга» провела молодіжну школу проєктного менеджменту

Громадська організація «Гуманітарна ліга» продовжує працювати з молоддю України.

Відповідно постанови Кабінету Міністрів України «Державна цільова соціальна програма “Молодь України” на 2021-2025 роки від 2 червня 2021 р. № 579 організувала та провела низку тренінгів у Донецькій і Запорізькій області восени цього року які проходили за підтримки Мінмолоді та спорту України.

Метою проекту – є підвищення рівня компетентності молоді, у тому числі громадянської в сферах проектного менеджменту.

Голова правління громадської організації Артем Ловягін:

-Одна із головних проблем сучасної молоді – низький рівень адаптивності та життєстійкості у динамічному світі через недостатній рівень компетентності. Вони не мають фундаментальних знань про принципи функціонування громадських організацій, не знають про свої реальні можливості. Більшість наших молодих людей – це креативні сучасні люди, але брак коштів не дає їм можливості реалізувати свої проєкти, свої мрії. Наше головне завдання – підвищення рівня знань, компетенції у сфері проектного менеджменту серед представників молодіжних громадських організацій, розвити у них інноваційне та креативне мислення, розширити кругозір активної молоді через навчання та комунікацію з іншими представниками громад.

Учасники працювали в наступних групах: «Система управління та система мислення»; «Прийняття рішень: підходи та інструменти»; «Основи проектного менеджменту» «Основи фінансового менеджменту» «Взаємодія з людьми: мотивація, лідерство, культура».

Навчальні тренінги проходили впродовж 5 днів в Покровську Донецької області та в Запоріжжі. До школи зібралися молоді громадські лідери, працівники закладів культури, молодіжних центрів, студенти та молодь з усієї України.

У багатьох учасників в планах – організація молодіжних центрів в своїх ОТГ, пошук альтернативного фінансування та цікавих партнерів.

Для отримання практичного досвіду були проведені ознайомчі екскурсії у новостворених молодіжних центрах в Донецькій області (Покровськ, Добропілля, Олександро-Калинове) та в Запорізькій області (Мелітополь).

Артем Ловягін: «Наша школа відрізняється від інших тим, що кожен учасник отримав готовий проєкт, який вже можна подавати на конкурси для отримання фінансування. Для учасників це були дуже насичені дні – багатьом довелось не тільки придумати проект, прописати його, але й захистити. Сподіваємось, що ці проєкти будуть в майбутньому реалізовані в громадах”.

Для учасників тренінгу та молодих громадських активістів громадська організація готує брошуру «Проектний менеджмент для молоді» – невеликий посібник, який допоможе початківцям ознайомитися з азами проектного менеджменту.

ГО “Гуманітарна ліга” продовжує тренінги для молоді.

Незабаром будуть оголошенні нові тренінги, які допоможуть молоді реалізувати свої ідеї та мрії.

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*