РОСІЯ ТА ПРОРОСІЙСЬКІ СИЛИ ЗАСТОСОВУЮТЬ ВСІ МОЖЛИВОСТІ ЗАДЛЯ НЕПРИЙНЯТТЯ МОВНОГО ЗАКОНУ.

 

Вже завтра Верховна Рада продовжить розглядати мовний законопроект.
За минулий тиждень будо розглянути лише 489 правок, а це в свою чергу ставить під загрозу прийняття мовного законопроекту.
Ми бачимо шалений тиск проросійських сил, зокрема представників Опозиційного блоку, групи позафракційних депутатів. Також є не зовсім зрозумілою позиція депутатів проукраїнського табору, які затягують прийняття законопроекту, ставлячи на голосування правки, які не є важливими для прийняття законопроекту.

Поточний тиждень – останній перед виборами президента. Це означає, що всі притомні політсили повинні усвідомити, шанси на прийняття закону про мову будуть меншати з кожним днем.

Звертаюся до всіх політсил:
Ми повинні прийняти закон про мову. А ще головніше – повинні прийняти україноцентричний закон. З потужним місцем нашої мови на телебаченні, радіо, в газетах та журналах, в сфері обслуговування, освіті, в мережі інтернеті тощо.

Сьогодні всіма можливими засобами російського паливу розгорнуто масштабну кампанія по зриву прийняття законопроекту. На всіх проросійських телеканалах розігрується карта «розділення суспільства». Всі проросійські політики ллють бруд на мовний закон та розповідають про його шкідливість.

Важливо, вже завтра мобілізуватись, відкинути власні амбіції та прийняти виважений закон.
Часу залишається мало!
Україна повинна отримати свій Закон про мову!

Андрій Смолій

натисни MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*